Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
43 okuma
Eftelya Rüya kategorisinde Rüyazede (1.3k puan)  
Beni çok etkileyen bir rüya olduğu için şu an uyuyamadım. Yine biraz dizi film tadında bir rüya olacak genelde rüyalarımı böyle görüyorum:) Yine kardeşim gibi gördüğüm çok yakın bi arkadaşla orta halli normal bir evdeyiz. Etraf aşırı kalabalık, akrabalarım, annem ve babam , uzun süredir görüşmedigim arkadaşlarım ve platonik aşkım. Düğün mü cenaze mi tam anlayamadığım bi ortam var. Platonik aşkım uzaktan gelmiş onu uzun zaman sonra göreceğim için aşırı heyecanlıyım. Yanıma geliyor (gerçek hayatta kankayız ama uzun süredir iletişim halinde değiliz) biraz konuşuyoruz. Aşırı içim kaynıyor. Koşarak arkadaşıma anlatıyorum bak gördün mü unutmamış beni geldi konuştu vs. Uzaktan sürekli onu izliyorum. Sonra ben ve bi grup tanımadığım kıza yurda gitme vakti geldi diyorlar. Oradaki insanlarla vedalasiyorum. Çünkü bu okulun tuhaf bi sistemi var giren bir daha çıkamıyor. Son kez platonik aşkıma sarılayım diyorum. Gidiyorum yanına sarılıyorum görüşürüz kanka falan... Yola çıkıyorum aşırı yokuşlu bi yol var ve otobüs beni almadan gidiyor. Yürümeye başlıyorum çarşı gibi bi yere geliyorum. Orada bi kaç aynı okula giden kızla tanışıyorum birlikte su içip soluklanıyoruz. Biraz çarşıda geziniyorum sonra ilerlemeye devam ediyoruz. Keşişlerin ormanı gibi devasa güzel yollar ve tahtalar olan bi orman kocaman da bi yatılı okul. İçeriye giriyorum kıyafetlerimi yıkamak istiyorum. Oraları temizliyor bazı öğrenciler . Odamı buluyorum ve yerleşiyorum. Çok kararliyim bu arada o okulu bitirmeye zor olacak ama direneceğim morundayım. Kıyafetlerimi çıkarıyorum çıplak bir şekilde kıyafetlerimi makineye atmaya gidiyorum. Hiç utanmıyorum etrafta ki insanlardan. Sonra bi toplantı gibi bi şey varken kim olduğunu hatırlamadığım arkadaşım sevdiğimiz bi rapçinin arabasını kaçırıp sürmeyi teklif ediyor. Çok az ilerliyoruz o kişi bizi yakalıyor arabasının kıymetli olduğunu söylüyor bize kızıyor. Bende motorumu alıp binip çok az ileriye gidip dönüyorum disipline gönderiliyorum. Müdür yaptığımın suç olmadığını söylüyor ve beni kovmuyor. Anlatınca bi çekiciliği yok ama ben çok etkilendim şimdiden çok teşekkürler :) dipnot: bahsettiğim kalabalık ortamı çokça görüyorum ve her seferinde yanımda aynı arkadaşım oluyor. Ve bir yatılı okula da sürekli hapis ediliyorum bir yandan korkuyor bir yandan orada olduğum için seviniyorum.
Eftelya Rüyazede (1.3k puan)  
taşındı
Bu rüyamı biraz bilinçaltımla da ilişkilendiriyorum. Ama yine de sizin değerli yorumlarınızı duymak beni mutlu eder :)
Karga Rüya Bilgesi (901k puan)  
Düşünce yaptım ki yorumlanmış sanılmasın.
Eftelya Rüyazede (1.3k puan)  
Aaa çok teşekkür ederim gece sersemliği sizi de yordum.
Karga Rüya Bilgesi (901k puan)  
Rica ederim.
Eftelya Rüyazede (1.3k puan)  
Karga lütfen bana da yorum yap çok ihtiyacım var dünden beri merakla bekliyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (901k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyalarında sıkça okul ortamı, okul arkadaş ortamı görmen senin bazı durumlardan (özellikle bu platonik ilişkinden) öğrenmen gereken şeyler olduğunu gösteriyor. Bu öğrenmen gereken durumları bir şekilde reddediyorsun ve rüyalarına girip duruyor. Geçmişten bazı dersler almalısın.

Ayrıca yatılı olması ve kendini hapis gibi hissetmen bastırılmış duygularını gösteriyor. Çoğu zaman için daralıyor gibi hissedebilirsin.

Çıplak olman ise bu duyguların büyük olasılık cinsellikle ilgili olduğuna işaret ediyor. Bu açıdan da değerlendirmen gerekebilir.
Eftelya Rüyazede (1.3k puan)  
Çok çok teşekkür ederim umarım artık ders alırım kshsksh

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 63 okuma
Buket 27 Mart 2020 Rüya kategorisinde Buket Karabasan (833 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 59 okuma
+5 oy
1 yorum 88 okuma
Denizmtlu 2 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Denizmtlu Karabasan (761 puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 91 okuma
Denizmtlu 23 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Denizmtlu Karabasan (761 puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 74 okuma
Btl 22 Temmuz 2019 Bilgi kategorisinde Btl Karabasan (961 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 81 okuma
Hifam 16 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hifam Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 87 okuma
Karga 21 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (901k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 32 okuma
Guzeluyku 28 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Guzeluyku Karabasan (838 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 63 okuma
Gamze özdek 23 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Gamze özdek Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+10 oy
12 yorum 181 okuma
+5 oy
1 yorum 47 okuma
semes 24 Haziran 2020 Tabir kategorisinde semes Karabasan (170 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 76 okuma
Ayaz 20 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...