Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
kısacık bir rüya bu ya da bu kadarını anımsıyorum: uçaktayım, İstanbul üzerinde, olağanüstü bir hızla ilerliyor uçak, çok kısa bir sürede Karadeniz'in dalgalarını görüyorum ve orayı da hızla geçiyoruz, uçağın penceresi aralık :) ve oradan aşağıyı izliyorum, ardından Yunanistan istikametine gitmekte olduğumuzu görüp şaşırıyorum (niye o istikamete gittiğimizi bilmiyorum - tabii Karadeniz üzerinden Yunanistan istikametine niye gidilir ki, bunu da ancak uyanınca düşüneniliyorum). Çok mutluyum ama. Çok mutlu, ferah.
Teşekkür ederim şimdiden        

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 23 okuma
12 Ağustos Rüya kategorisinde Damlaaaa Karabasan (-229 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
2 Ocak Rüya kategorisinde Serhat Serhat yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.6k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

90 Aktif
2 Üye ve 88 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19839
Dün : 19722
Toplam : 11184768
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 121 e
  2. kuzgun - 17 e
  3. Ahmetsalih - 10 e
  4. Likya - 8 e
  5. Yaren1989 - 7 e
  6. Prenses789 - 7 e
  7. Merve3434 - 6 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...