Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+16 oy
53 okuma
denizdenizdeniz Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
rüyamda kapının önünde bir köpek vardı. bu köpek aslında bizim köpeğimiz gibi tam olarak da değil eve almıyoruz onu . köpek siyah renkli ve hasta idi. yağmur yağıyor ve ıslanıyordu. ben çok üzülüyodum rüyada anneme köpeğe pişen tavuklardan verelim diyordum annemde tamam diyodu. gidip köpeğe veriyodum yiyordu. sonra içimden yağmurun altında sanki yere gazete serip içeri alsak ne olur zaten hasta köpek daha kötü olmasa diyordum. ama sonra uyandım. ( bu arada sevgilimden yeni ayrıldım bana çok çektirdi çok hatalar yaptı belki alakası vardır diye belirtmek istedim)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba evet alakası olabilir yada bana da öyle hissettirdi diyeyim. Sahiplenmişsiniz ama bir çeşit merhamet duygusuyla ve hala bilinçaltı onun rahatsız olması karşısında vicdanınızı sorguluyor. Aranızda ki ilişkiyi bilemiyorum ama gözünüzde veya bilincinizde zaten sizden daha aciz bir canlıya ( ama köpek insana sadıktır ve dostudur ) dönüştüyse sizin artık ona duyduğunuz duygu  tamamen merhamet olmuş, hakkınızda hayırlısını dilerim...
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
çok teşekkür ederim. aslında merhamet var ama hani benden aciz bir canlı dediniz aksine beni sürekli kıran üzen kendisi.
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
umarım kırmaz artık :) evet onu derken içim cız etti neden öyle dedim bilmiyorum belki yanınızda daha güçsüzdü aslında bilemiyorum o tür davranışlar aslında bir çeşit savunma da olabilir
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
anladım çok teşekkür ederim :)
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
rica ederim :)
+2 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (162k puan)  
Rüyada siyah matem, hüzün ve kötümserlik gibi karamsar duyguları yönetir. Siyah aynı zamanda karanlığın ve korkuların rengidir. Bu yüzden tarotta da en kötümser ve ürkütücü kartlar siyah tonlarında resmedilmiştir. Kısacası, siyah karamsarlık hissettiğimizde ve ruhumuzun karanlıkta kaldığı zamanlarda gördüğümüz bir renktir.

Siyah aynı zamanda negatif enerjinin ve kendimizi kötü hissetmemize yol açan tüm negatif duyguların temsilcisidir. Bunun sebebi siyahın negatif enerjiyi en kolay absorbe eden renk olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra rüyada görülen siyah olumsuz haberlerin, kötü gelişmelerin ya da hayırsız durumların temsilcisi olabilir. Rüyasında siyahı gören kişi onun temsil ettiği şeyden kaçmalıdır. Bir köpeğin rengini siyah gören gerçek hayatta ondan kaçmalıdır. Çünkü siyah ile gelen beraberinde negatif enerjisini ve tüm olumsuzlukları getirir. Siyah tüm renkler içinde en iç karartıcı olanıdır.
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
teşekkür ederim :)
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (162k puan)  
Siyah bir köpeğe ait bir rüya, ihaneti ve sadakatsizliği sembolize edebilir. Çok sık olarak, rüyalarımızdaki kara bir köpek de depresyon ve melankoliyi sembolize edebilir. O anda çok zor bir dönemden geçiyor olabilirsiniz ve tüm olumsuz duygularınız rüyanıza siyah bir köpek tarafından yansır.
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+11 oy
7 yorum 179 okuma
Likya 20 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (431k puan)   yazdı
+5 oy
38 yorum 244 okuma
mustafaharputi 3 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 38 okuma
Güzel4588 8 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Güzel4588 Karabasan (395 puan)   yazdı
+12 oy
4 yorum 88 okuma
Kdjkdj 18 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Kdjkdj Karabasan (938 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 44 okuma
eirene 12 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (5.0k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 69 okuma
+4 oy
3 yorum 52 okuma
+29 oy
3 yorum 102 okuma
Yıldız Tozu 21 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.5k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 43 okuma
asiya 18 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.3k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 64 okuma
Gizgiz 29 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Gizgiz Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+17 oy
5 yorum 125 okuma
geekone3388 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...