Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda ailemle başka bir evdeydim balkondan baktığımda binalar birbirine yakındı ve karşıdaki  binada,yanlış değilsem 2. Veya 3.katta birisi çamaşırlarını sermişti,çamaşırlar yere çok yakındı daha sonra o çamaşırlar birden tutuşmaya başladı.ben gördüm seslendim,içerden kimse çıkmadı yangın bi sönüyor bidaha başlıyordu.kapının ağzına kadar bir yana bir söne geldi.spnra nerden geldiğini bilmediğim sesler duydum.o evin sahibine sesleniyolardı.birden yangın söndü aşagıya koştum içeriden yaşlı bir kadın çıktı ama nasıl desem bu kadın sanki çürümüş gibiydi hani çökmüştü morarmalar vardı yüzünde boş boş etrafa bakıyordu.yürüyemiyordu bile.spnra ben kadının haline acıyıp ağlamaya başladım.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Kaygı duyduğunuz, sürekli aklınıza takılan bir konuda almayı düşündüğünüz tedbirler yerinde olacak. Bu konuyla ilgili yakın çevrenizden biriyle de fikir alışverişi yapmışsınız ve o da sizinle benzer düşüncede. Aldığınız önlemleri tekrar gözden geçirin ve mutlaka uygulayın.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 130 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı
+3 oy
0 yorum 39 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde gülşen yazdı
+4 oy
2 yorum 53 okuma
4 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde melike Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
22 Nisan Tabir kategorisinde Elif yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+3 oy
2 yorum 17 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Sibel yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
21 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
24 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 37 okuma
4 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...