Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
Eşim ile birlikte teravih namazı kılıyorduk sonrasında namaz bitti ve camii boşaldı yanlız eşim ben ve camii hocası kaldı ve selamlaştık hoca eşimi görünce çok mutlu oldu ve biraz sohbet ettik sonra hoca bize bakarak sizin bereketiniz varmı dedi ve döndü odasına doğru gitti ve bir kap içerisinde hafif koyu kabarcıklı bir su getirdi içerisinde kivi ve başka bir meyve daha vardı camii ortasında bir masa etrafına toplandık kabı önüne koydu ve el açıp güzel dualar etmeye başladı hemen o sırada ise iki tesettürlü bayan oturdu yanımıza karşılıklı oturdular onlarda el açıp dua etmeye ve başlarını ileri geri sallamaya başladılar sonra hoca bu zemzem suyu bunu için dedi eşim içti sonra ben dışarı çıktım eşimle birlikte ve eşime ben o Sudan içmeyi unuttum dedim geri döndüğümde camiye kimse yoktu ve uyandım.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (13.9k puan)
Eşiniz size çok yakında hayırlı bir haberle gelecek. Maddi anlamda bir sorununuzun çözüleceği ve kısmetinizin eşiniz tarafından geleceği olarak yorumlanır. Aynı zamanda sizin dini vazifelerinizi yerine getirdiğinizi, yakında istediklerinize kavuşacağınıza yorumlanır.
Çok güzel emeğinize sağlık
Rüya Yorumcusu (13.9k puan)
Teşekkür ederim. Hayırlara vesile olsun.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.9k puan)
Merhabalar
Dini İnancınız kuvvetli biri misiniz, ibadetlerinize bağlı mısınız bilmiyorum ama hayırlı ve rahmani denen rüyalardan biri gösterilmiş size.
Eşiniz manevi anlamda  değerli biri, tasavvufi alemde sevilen biri, sizin bu hayatınızı ve ahiretinizi kurtarmak istiyor. Onun hatrına size el uzatıyorlar, el veriyorlar, manevi anlamda biri sizi yoluna çekmek istiyor ama siz nasibinizi tepiyorsunuz.
Lütfen gerçek hayatta eşinizi dinleyip tavsiyelerine uyun, bu durumu düzeltebilir rüyayı değiştirebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirin.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 14 okuma
+3 oy
1 yorum 11 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 28 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (200 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (200 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (200 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 28 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
–1 oy
0 yorum 8 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 15 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...