Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
15 okuma
eirene önce Rüya kategorisinde Karabasan (883 puan)  
önce düzenledi
Merhaba.

Rüyamda birisiyle evimin önündeki yolu karşıdan-karşıya geçmek için ilerliyoruz. Karşıdan genç kalabalık geliyor. Yolu geçip, dönüp arkaya baktığımda 13-14 yaşlarında kumral bir çocuğun ağız üstü yerde uzandığını görüyorum. Geçenlerin arasında ezildiğini düşünüp, yanına gidiyorum. Ayağa kaldırdığımda çocuk aynı yaşlarda kısa boylu, şişman ve kıvırcık, kavhe rengi saçlı başka bir çocuğa dönüşüyor. Daha sonra bu çocuğun çok kötü birisi olduğunu ve bana zarar vereceğini hissediyorum. Çocuk psikopatça bana gülüyor. Daha sonra bana zarar vermek için kullanacağı matkapı alıyorum ve 3 parçaya ayırıyorum. En zararsız kısmını çöpe atıp, diğer kısımlarını bulamasın diye uzak bir yerlere atmak için alıyorum.

Bir kaç gün önce işimden ayrıldım. Rüyamın bu kısmında işyerime gidiyorum ve müdürümün de işten ayrıldığını, yerine başka birini aldıklarını görüyorum. Yerine gelen kişi oldukça kültürlü gözüküyor ama niyeyse eski müdürümü arıyor gözlerim. Orda galiba sarımsaklı bir yemek yiyorum ve yeni müdür bana kokuyla ilgili şikayet ediyor. Yiyip, bitirdikten sonra bulaşıkları yıkamak için çıkıyorum ofisten ve dışarıdayım. Musluk aramak için biraz uzaklaşıyorum ve buluyorum. Tam bulaşıkları yıkayacakken, geri dönüp arkamı kontrol ediyorum ve bir anda aynı kalabalığın koşarak bana doğru geldiğini görüyorum. Korkup kaçarken uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (843k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
İki tane stresli rüya görüyorum. Birinci rüyadaki kişi reel hayatta yardım ettiğin ama daha sonra sana bir şekilde zarar vereceğini hissettiğin bir kişiyi simgeliyor. Bu kişinin kim olduğunu bulursan rüyanı da çözümlersin. Tabi sen zarar vereceği araçları yok etmişsin o da güvenlik açısından oldukça iyi bir durum.

Diğer rüyanda ise yaptığın bir şeylerden dolayı şikayet almışsın veya hoşnutsuz olmuşlar gibi duruyor. Bu da bilinçaltı yansıması. Veya kendini suçlu görüyor da olabilirsin bazı konularda. Bana sorarsan pek takmaya gerek yok.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 627 okuma
Nazlı GÜNGÖR 24 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Nazlı GÜNGÖR Karabasan (248 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 42 okuma
Mertdkts 21 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Mertdkts Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 67 okuma
Smia 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Smia Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 64 okuma
MelikeQa 11 Aralık 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 118 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde misafir   20 94 252 yazdı
+8 oy
2 yorum 24 okuma
Nurrr 2 gün önce Rüya kategorisinde Nurrr Karabasan (828 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 45 okuma
+6 oy
3 yorum 77 okuma
Ba - De 7 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Ba - De Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.0k düş-ünce

6.3k üye

151 Aktif
1 Üye ve 150 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3186
Dün : 21610
Toplam : 25730403
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 82 e
  2. Karga Karga - 53 e
  3. Nurrr Nurrr - 45 e
  4. Moonlightbae Moonlightbae - 21 e
  5. sokcu sokcu - 18 e
  6. SAMİGALAKSİ SAMİGALAKSİ - 17 e
  7. Tellitoka Tellitoka - 11 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...