Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
15 okuma
Nurrr önce Rüya kategorisinde Karabasan (828 puan)  
Merhaba, ben birinden hoşlanıyorum ve onu bazen rüyalarımda görüyorum. Eğer yorumlarsanız çok memnun olurum.
Rüyamda bi anda gözlerimi bi mutfakta açıyordum ve karşımda çok güzel bi kadın bana baıkordu(ayakta duruyordu). Bana hoş geldin iyiki geldin biz de seni bekliyoduk dedi. Tam yanımda küçük bir kız çocuğu koşturuyordu. Mutfak kapısından salona baktığımda, sallanan bi koltukta bi dede uyukluyordu. Salonda upuzun bi yemek masası vardı ve hoşlandığım kişi de orda oturuyordu ama biraz düşünceliydi eli alnındaydı ve bacaklarını sallıyordu. Eve baktığımda bu evde Kuran'ı kerimin huzuru var diyordum içimden. Ayrıca o kadın hoşlandığım kişinin ablasıydı, kız çocuğu kızıydı ve dede de babasıydı. Bunu anliyodum rüyada. Benim ve hoşlandığım kişinin önünde çorba kaseleri vardı ablası pişirmişti ama ikimizde henüz yememiştik. Ayrıca hoşlandığım kişiyi öyle stresli ve düşünceli görünce acaba beni buraya getirdiğine pişman mı oldu diyodum kendi kendime. Gerçekte ailesini hiç görmedim bu arada ve hiç konuşmadık aileler hakkında. Ablası babası olup olmadığını bile bilmiyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (843k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada görülen evler genellikle kişilikleri, benlikleri yansıtır. Bu rüyada da hoşlandığın kişinin karakteri ve kişiliği ile ilgili şeyler görüyorsun aslında. Bu kişinin ailesi ile arası iyi benliği ya da karakteri aslında huzurlu ama yine de onu düşündüren şeyler var. Dini bütün birine benziyor sen de bunu hissediyorsun ve ona kuran huzuru buluyorsun. Çorba kaseleri de artık bir şeylerin hazır olduğunu gösteriyor. Ailesi belki ona bir aile kurması konusunda istekte bulunuyor olabilir. Ama yine de stressli olması kendi içinde bazı çıkmazları olduğunu ve sana da bunu hissettirdiğini gösteriyor.
Nurrr önce Karabasan (828 puan)  
Teşekkürler yorumun için. Baya kafamı karıştıran bi rüya olmuştu. Çünkü bu rüyadan sonra en son dün akşama kadar hiç onun hakkinda rüya görmeden veya bi haber almadım.

İlgili rüyalar

+16 oy
2 yorum 30 okuma
+14 oy
5 yorum 53 okuma
Simge 4 Ağustos 2020 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (125k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 40 okuma
Mirac 24 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (49.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 31 okuma
Nurettin 24 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Nurettin Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 63 okuma
Melikeali 14 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Melikeali Karabasan (864 puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 44 okuma
mustafaharputi 6 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.0k düş-ünce

6.3k üye

151 Aktif
1 Üye ve 150 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3348
Dün : 21610
Toplam : 25730565
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 82 e
  2. Karga Karga - 53 e
  3. Nurrr Nurrr - 45 e
  4. Moonlightbae Moonlightbae - 21 e
  5. sokcu sokcu - 18 e
  6. SAMİGALAKSİ SAMİGALAKSİ - 17 e
  7. Tellitoka Tellitoka - 11 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...