Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda evimize bir erkek ve annesi misafir olarak geliyor. onlara sade türk kahvesi yapiyorum, tepsiyle tam götürürken sekerli istediklerini hatirlayip kahveyi goturmekten vazgeciyorum, tekrar pisirmeye calisiyorum ama bu sefer de taşırıyorum. bu arada surekli de tedirgin haldeyim ayıp oldu, pişirmeyi bilmiyorum sanacaklar diye.
Rüya Tabircisi (4.9k puan)
taşındı
Rüyada türk kahvesi yapamamak, hayatınızda gerçekleşecek olan tatlı bir telaşın olacağına, heyecana ve sevince alamet eder. Şansının ve bahtının açık olacağına, isteklerine kavuşmaya, muradına ermeye, mutluluğa ve güzel günlere rivayet eder. Kişinin hayatında hızlı gelişmelerin olacağına ve keyfinin yerine geleceğine işarettir. Bir kısım alim ve ulemalar şu şekilde yorumlamıştır: zorlukları aşarak ulaştığı saygınlığa, uğraş vererek düşlediği itibara, sıkıntı çekerek hak ettiği itibara, verdiği uğraşların sonunda kazandığı büyük güce, sıkıntı sonrasında elde ettiği güce tabir olunur

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13.8k puan)
Çok yakında kadrinizi, kıymetinizi bilecek hayırlı bir kısmetiniz olacağına. Bu insanla bolluk ve bereket içinde bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelir. Kısmetinizin annesinin de sizi çok seveceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağınız anlamını taşır.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
5 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Prenses yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
23 saat önce Rüya kategorisinde Kaya yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 15 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Rufuş yazdı
+4 oy
1 yorum 41 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (680 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 182 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Tubi yazdı
+1 oy
1 yorum 29 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...