Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+1 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
merhaba,
uzun zamandır gördüğüm rüyaları hatırlamamakla beraber, unutamadığım ve bana oldukça ilginç gelen bir kaç rüyam var. anlattığım kişiler tam yorumlayamadılar, ben de ne demek olduğunu çözemedim. yardımcı olursanız çok sevineceğim.. üniversitede okurken, ailemden ilk defa ayrılmıştım ve çok arzulu olmadığım bir fakültede okuyordum...rüyamda o zamanki ben, şu eski tip wright kardeşlerinki gibi bir uçakla, dümdüz yemyeşil bir alana indim,yüzünü hiç görmediğim bir pilot kullanıyordu uçağı...alanın tam ucunda derme çatma tek kişinin sığabileceği bir kulübe vardı, dar ama yüksek bir kulübe...önde bir kapısı vardı, kapıyı açtığımda kulübeyi enlemesine ikiye bölen bir masa gibi eğretitahta, tahtanın arkasında bir tabureye oturmuş benim 5-6 yaşlarındaki halim vardı. kendimin küçüklüğünü orada görünce çok şaşırdım. ne yapıyorsun sen burda, diye sordum. yerde şu yazıcılara takılan uzun top kağıtlardan duruyordu. küçük ben umursamazca bana baktı, bişey söylemedi. yerdeki top kağıt masaya uzanıyordu, küçük benin elinde bir kalem sürekli bişeyler yazıyor, yazdığı kısmıysa arkasında açık duran camsız pencereden aşağı sarkıtıyordu... dışarı sarkan kağıt o kadar uzundu ki, rüzgarla savrulduğu halde sonunu göremiyordum...şaşkınlıkla dışarı çıktığımda, sanırım ne kadar süredir o kulübede çocuk halimin kaldığını anlamak için, sarkan kağıda bakmak istedim. kulübe tam bir uçurumun kenarındaydı ve kağıdın sonunu göremiyordum, üzerine yazı yazılmış kısım rüzgarda dalgalanıyordu... uyandığımda devamını bir türlü hatırlayamadım, hatırladığım kısmı yazdım... o küçük halimi görünce neden şaşırdığımı, o uzun kağıdın ne demek olduğunu ve neden hapsedilmiş gibi köhne bir kulübede çok ciddi fakat çok sıkılmış bir ifadeyle yazıyordum acaba... o eski uçak, o sonsuz çayırın ucundaki kulübe ve uçurum...
yorumlarsanız sevineceğim,şimdiden teşekkürler...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 17 okuma
+3 oy
1 yorum 61 okuma
19 Temmuz Rüya kategorisinde Theyyyke Rüyazede (108 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde larem87 Rüyazede (1 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
30 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Bensu Özçelik yazdı
+10 oy
2 yorum 62 okuma
20 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Dreamylife Rüyazede (163 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+8 oy
0 yorum 24 okuma
7 Mayıs Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 45 okuma
6 Kasım 2016 Rüya kategorisinde zekiye yazdı
+5 oy
0 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 32 okuma
19 Şubat 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
3 yorum 26 okuma
22 Temmuz Rüya kategorisinde Mirac Uzman Yorumcu (25.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

58 Aktif
0 Üye ve 58 misafir
Bugün : 55122
Dün : 16746
Toplam : 11108611
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1239 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...