Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (27.2k puan)  
merhaba,
uzun zamandır gördüğüm rüyaları hatırlamamakla beraber, unutamadığım ve bana oldukça ilginç gelen bir kaç rüyam var. anlattığım kişiler tam yorumlayamadılar, ben de ne demek olduğunu çözemedim. yardımcı olursanız çok sevineceğim.. üniversitede okurken, ailemden ilk defa ayrılmıştım ve çok arzulu olmadığım bir fakültede okuyordum...rüyamda o zamanki ben, şu eski tip wright kardeşlerinki gibi bir uçakla, dümdüz yemyeşil bir alana indim,yüzünü hiç görmediğim bir pilot kullanıyordu uçağı...alanın tam ucunda derme çatma tek kişinin sığabileceği bir kulübe vardı, dar ama yüksek bir kulübe...önde bir kapısı vardı, kapıyı açtığımda kulübeyi enlemesine ikiye bölen bir masa gibi eğretitahta, tahtanın arkasında bir tabureye oturmuş benim 5-6 yaşlarındaki halim vardı. kendimin küçüklüğünü orada görünce çok şaşırdım. ne yapıyorsun sen burda, diye sordum. yerde şu yazıcılara takılan uzun top kağıtlardan duruyordu. küçük ben umursamazca bana baktı, bişey söylemedi. yerdeki top kağıt masaya uzanıyordu, küçük benin elinde bir kalem sürekli bişeyler yazıyor, yazdığı kısmıysa arkasında açık duran camsız pencereden aşağı sarkıtıyordu... dışarı sarkan kağıt o kadar uzundu ki, rüzgarla savrulduğu halde sonunu göremiyordum...şaşkınlıkla dışarı çıktığımda, sanırım ne kadar süredir o kulübede çocuk halimin kaldığını anlamak için, sarkan kağıda bakmak istedim. kulübe tam bir uçurumun kenarındaydı ve kağıdın sonunu göremiyordum, üzerine yazı yazılmış kısım rüzgarda dalgalanıyordu... uyandığımda devamını bir türlü hatırlayamadım, hatırladığım kısmı yazdım... o küçük halimi görünce neden şaşırdığımı, o uzun kağıdın ne demek olduğunu ve neden hapsedilmiş gibi köhne bir kulübede çok ciddi fakat çok sıkılmış bir ifadeyle yazıyordum acaba... o eski uçak, o sonsuz çayırın ucundaki kulübe ve uçurum...
yorumlarsanız sevineceğim,şimdiden teşekkürler...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 24 okuma
21 Haziran 2018 Rüya kategorisinde eda   yazdı
+7 oy
2 yorum 1.6k okuma
19 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Theyyyke Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
30 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Bensu Özçelik   yazdı
+10 oy
2 yorum 65 okuma
20 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Dreamylife Karabasan (401 puan)   yazdı
+1 oy
30 Nisan 2016 Arşiv Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yorumladı
+9 oy
0 yorum 31 okuma
7 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 61 okuma
6 Kasım 2016 Rüya kategorisinde zekiye   yazdı
+5 oy
3 yorum 42 okuma
22 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (57.4k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.1k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

82 Aktif
1 Üye ve 81 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1158
Dün : 17901
Toplam : 16103604
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2724 e
  2. Sonbahar - 388 e
  3. Rüya Tabircisi - 203 e
  4. Karga - 149 e
  5. magdalena - 108 e
  6. yirmiyedi - 48 e
  7. saga - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...