Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Kısaca anlatmak istiyorum :) ilk önce kalabalık bir yerdeyiz. Daha sonra erkek arkadaşım mor, gösterişli bir kıyafet giymiş. Kalabalığın ortasında bana evlenme teklifi ediyor 2 tane yüzükle. Yüzüklerin ikisininde taşı mor fakat biri küçük biri büyük taşlı. Büyük mor taşlı olanı sol yüzük parmağıma takıyorum tam oluyor. Diğer yüzüğü sağa takacakken yüzük parmağıma dar geliyor ve takamıyorum. Sizce anlamı nedir?

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13.8k puan)
Sevgilinizin rüyalarınızı ve hayallerini gerçekleştireceğine ve yakında size güzel haberlerle geleceğine işarettir. Hislerinizin karşılıklı olduğunu ve güzel bir evlilik yapacağınız anlamına gelir. Küçük yüzük ise başka bir kısmetiniz daha olduğu anlamına gelir.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 5 okuma
3 Mayıs Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (90 puan) yazdı
–1 oy
0 yorum 10 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde B yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Aydın a yazdı
0 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
14 Ekim 2018 Rüya kategorisinde n.coli yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...