Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
12 okuma
Tabir kategorisinde
Yaklaşık 6 ay önce yatalak teyzem vefat etti.nasıl vefat ettiği tam bilinmiyor gizleniyor.akıl ve sinir hastası teyze oğlunun kasıtlı öldürdüğüne dair şüphelerimiz vardı.vefattan yaklaşık 2-3 ay sonra  ne hikmetse teyze oğlunu rüyamda çırılçıplak (cinsel organı belirsizdi yok gibiydi)bana doğru yürüyerek gelirken gördüm.bu rüya neyi işaret eder.ayrıca bu rüya şeytanimidir.aldatma gibi bir durum olabilirmi?tşk

2 Yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Teyze oğlunuzun bu vefat döneminde size ihtiyacı varmış ama siz onu yalnız bırakmış olabilir misiniz? Biraz yalnız kalma, sizden destek alamama gibi durumlar yaşadıysa rüyanıza elbisesiz yani korunmasız, savunmasız kaldığını gösteren bir simge ile girmiş olabilir. Belki bunun vicdan azabını hafif bir şekilde hissediyor olabilirsiniz.
0 oy
Rüya Yorumcusu (13.8k puan)
Rüyanızda teyze oğlunu görmeniz hayırlı bir evililik ya da güzel bir haber alacağınız anlamına gelir. Ayrıca teyzeniz sizden dua bekliyor. Çıplalıklık yalnızlık anlamına gelir. Teyzenizin oğlu şuan yalnızlık ve üzüntü yaşıyor.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 10 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Selma Rüyazede (174 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
2 yorum 12 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
+1 oy
1 yorum 50 okuma
21 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 40 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
22 Nisan Tabir kategorisinde Murat yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...