Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+7 oy
20 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi (4.9k puan)
Rüyada Köpek Sürüsü Görmek: Rüyada sürü halinde gezen köpekler görmek, kişinin tüm isteklerine yakın zamanda kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Köpek Saldırması Görmek: Rüyada köpek saldırması görmek, köpek ısırdıysa etraftaki düşmanların varlığına yorumlanmaktadır. Köpek saldırısından ısırılmadan kurtulduğunu görmek, bir konuda ailenizden destek alacağınıza işaret eder.

Rüyada Köpek Isırması Görmek: Rüyada köpek ısırması görmek, iş hayatında zarar verecek kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Dostluğu Görmek: Bir köpek size yaklaşarak dostane davranışlarda bulunursa, kişinin çevresindeki düşmanların kötü tutumlarından vazgeçeceğine delalet eder.

Rüyada Dişi Köpek Görmek: Rüyada dişi köpek görmek, kişinin çevresinde sabit fikirli ve kötü karakterli bir kadın bulunduğu anlamına gelir.

Rüyada Anne Köpek Görmek: Rüyanızda bir köpeğin yavrularını emzirdiğini görmek, hayırlara yorumlanmaktadır. Kişi evli ise evlatlarının iyiliği dokunacağına, bekar ise hayırlı biri ile evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada Köpek Beslemek: Rüyada evde köpek beslediğini görmek, genellikle güvenlik ve bir konuda yardım alacak olmaya delalet eder.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek: Rüyada köpeğe yemek verdiğini görmek, malların artışına, bolluk ve bereket dolu bir döneme işarettir.

Rüyada Köpeğin Eve Pislemesi: Rüyada köpeğin eve pislediğini görmek, rüya sahibinin eşi tarafından sadakatsizliğe uğrayacağına alamet eder.

Rüyada Köpeğe Dönüşmek: Rüyada köpeğe dönüştüğünü görmek, kişinin etrafına karşı çok kibirli davrandığını göstermektedir.

Rüyada Köpek Eti Yemek: Rüyada köpek eti yemek, kişinin harama bulaşacağına alamet eder.

Rüyada Köpek Sütü İçmek: Rüyada köpek sütü içmek, kişinin güçlü bir hasımı olduğu ve ondan içten içe korktuğunu göstermektedir.

Rüyada Köpeğe Tasma Takmak: Rüyada köpeğe tasma takıp dolaştırmak, bazı dostların yardımınıza ihtiyacı olduğuna işaret eder.

Rüyada Köpek Havlaması Görmek: Rüyada köpeğin havlaması, kişinin canını sıkacak, kötü bir söz işiteceğine delalet eder.

Rüyada Yavru Köpek Görmek: Rüyada yavru köpek görmek, sevimli bir çocuk anlamına gelmektedir.

Rüyada Köpek Öldürmek: Rüyada köpek öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin düşmanlarını yeneceğini göstermektedir.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek: Rüyada ölmüş köpek görmek, kişinin yaşayacağı rahatsızlığa işaret etmektedir. Ayrıca bazı yorumlara göre bu rüya, kişinin canını sıkacak bazı işlerle uğraşmak zorunda kalmasına da delalet eder.

Rüyada Köpek Görmenin Psikolojik Anlamı: Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, koruma ve cömertliğin simgesi olarak anlamlandırılmaktadır

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 18 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Gülben yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
22 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
+3 oy
1 yorum 49 okuma
22 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
26 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Basaksari Rüyazede (120 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 1.1k okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde paranoid Rüyazede (130 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+6 oy
2 yorum 1k okuma
17 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...