Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir grup arkadaş yolda gidiyoruz. Ağaçlık bir yer. Ben hafifçe zıplıyorum ve yükselmeye başlıyorum yavaş yavaş. Ellerim ağaçların dalına değiyor. Tam bu sırada bir arkadaşım ayak bileğimden tutuyor ve beni aşağı çekiyor. Neden çektin falan diyorum. Sonra tekrar deniyorum, yine yükseliyorum yine yakalayıp beni aşağı indiriyor.

O uçma zevkini yaşatmadı bana bu iş arkadaşım.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
 
En İyi Yorum
Canım merhaba
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah. Tüm sıkıntı ve dertlerini bir kenara atmak için uğraşşıyorsun. Uzun zamandır gülmeyi unutan yüzün yeninden gülsün diye çaba sarfediyorsun. Tüm sorunlarını unutup tam feraha çıkacaksın ki bir dost diye tanıdığın kişi seni yine aynı dertlerin içine sokuyor. Rüyan da gördüğün eğer tanıdığın bir arkadaşınsa ona dikkat et. Senin keyifli günler yaşamanı istemiyor.
Çok teşekkür ederim. En iyi yorum seçiyorum.
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Asıl ben teşekkür ederim. Herşey gönlünüzce olsun.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.6k puan)
Merhaba,
Yarış Rüyanızdan sonra bu rüyanızı gördüm, ilginç geldi aradaki bağ. Uçma yeteneğinizin rüyalarda devamlılığı tam düşünüp diğer rüya yorumunuza yazdığım gibi.
Maddi dünyadan kopan gelişen farkındalığı artan bir ruhunuz var. Uyanış başlamış uçma duygusu bundan ve sizi aşağı çeken arkadaş da sembolik, sizdeki bu değişimi anlamayacak manevi anlamda sizi aşağı çekip dalga geçecek, moral bozacak veya sizi yolunuzdan alıkoyacak eş ve dostlarınızı, frekansı düşük kişileri hayatınızdan çıkarın en azından enerjinizi düşürmelerine izin vermeyin.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 20 okuma
0 oy
0 yorum 27 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Ömer yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Gül yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
28 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde firak yazdı
0 oy
0 yorum 74 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 16 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Turuncu Rüyazede (60 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Özgür yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde Nuriş Karabasan (-32 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...