Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
8 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda evimizde kucağında bebeği olan türbanlı kadın bana bizi şuraya kadar götürdün diyerek teşekkür ediyor .devamında banyoda bir kız bana dans eder gibi gülerek göğüslerini gösteriyor daha sonrada bedensel ve zihinsel     engelli yaşlı teyzemin odasında  3-4 tane kadın oturmuş muhabbet ediyorlardı  bu rüya neyi ifade eder.

1 yorum

+2 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba;
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah. Bebek görmek güzeldir. Bekarsan şayet mutlu bir yuva kuracaksın. Ama tabi burada önemli olan bir diğer faktör. Gördüğün bebek kız mıydı? Erkek bebek miydi?  Erkek bebek gördüysen güçlü bir döneme gireceksin. Ancak gördüğün bebek kız ise ; hayırlı haberler alacaksın. Gerçek hayatta da sevilen birisin, isanların başı sıkıştığını koşan ve yardımcı olmaya gayret gösteren bir yapın var.
Sen rüyandan epey bir etklenmişsin ancak içini erah tut güzel bir rüya görmüşsün. Hayırlı, bereketli, yaşayabileceğiN uzun bir ömrün olacak ve hayatındaki amacına ulaşacaksın.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 46 okuma
12 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Damla Yılmaz yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
17 Şubat Tabir kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
18 Haziran 2018 Tabir kategorisinde Güler Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Erve Rüyazede (160 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...