Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (68 puan)
(Biraz uzun mazur görün lütfen, sevgiler)

Ofisten bozma bir yerde bilgisayarın karşında bir proje yapıyorum. Ayrıldığım kız arkadaşımın yeni erkek arkadaşı hemen karşımda ve patronum konumunda. Ona proyle ilgili "siz nasıl istersiniz öyle yaparım" diyorum. Ama içimde ona karşı bir öfke var. Sonra onun hemen yanında yüzünü göremediğim bir kadınla yakından ilgilendiğini görüyorum, bu hoşuma gidiyor. Yine de bu ortamda bulunmaktan dolayı kendimi iyi hissetmiyorum. Yorgunluk ve baş dönmesi yaşıyorum. Eski çalıştığım iki farklı iş yerinden iki kadın arkadaşım ve tanımadığım başka bir grup insanla oradan çıkıyorum. Yağmur yağıyor ve biz toprak bir yolda ağaçların arasından ilerliyoruz. Yürürken gözlerimi açmakta zorlandığımı fark ediyorum. Yine de espriler falan yapıp onları güldürüyorum. Sonra gözlerimi açamadığımı onlara söylüyorum. Sesleri gittikçe benden uzaklaşıyor. Zar zor gözlerimi açmaya çabalayıp onlara seslenmek istiyorum. Sesim kısılmış, ben bile güç bela duyuyorum. Panikle etrafta dolaşırken bir ışık fark ediyorum. İki katlı gecekondu tarzı bir apartmanın önüne geliyorum. Traktör kasası gibi bir şeyin içine yatıyorum. Sesim hala çıkmıyor. Onların benimle alay ettiklerini duyuyorum. Sesim hala çıkmıyor. "Bana bunu neden yaptınız" diyorum.  Son bir çabayla oradan kalkıp apartmanın üst katına çıkıyorum. İçeride bir grup erkek ve iki kadın arkadaşım var. Onlardan çok sevdiğim birine sesimin çıktığı kadar sitemle "Bana bunu neden yaptınız" diye sormaya devam ediyorum. Tanımadığım bir erkek beni engelliyor. Onunla kavga etmek istiyorum, öfkeliyim ama yapmıyorum. Sonra şimdi çalıştığım iş yerinden bir çocuk çıkıp onları bu yaptıklarından dolayı eleştirip beni dışarı çıkarıyor.  Rahatlıyorum. Gözlerim ve sesim açılıyor. Onunla yürüyüp, kenarında demir bir iskelenin bulunduğu 3-4 metre yüksekliğinde bir tepeciğe geliyoruz. Aşağıda evler var. O cesurca birden atlıyor. Ayağını incitiyor. Ben korkuyorum. O sırada köylü kıyafetli genç ve güzel bir kız gelip bana çamaşır dolu bir ipi gösterip "buna asılıp inebilirsin" diyor.  Tedirgince asılıp kuş gibi yere iniyorum. Burası bir kahve, erkekler maç izliyor. İçlerinden birisi "sen hükümlüsün ne işin var burada diyor." Kızarak ona böyle bir şeyin olmadığını söylüyorum ve onu polise şikayet etmekle tehdit ediyorum. Oradan çıkıp apartmanların arasından geçerken "evet diyecek ama gelmeyecek" diyen bir ses duyuyorum. Hemen ardından yüzünü hatırlayamadığım birinin yanına inmeye çalışırken arkamdan biri sesleniyor. Bu kişi oyuncu olduğunu ve kendisini tanıyıp tanımadığım soruyor (Eski sevgilimin facebook arkadaşlarından biri). Tanıyorum diyorum. Beni evine davet ediyor. Gidiyorum. İçeride adamın kekeme olduğunu fark ediyorum. İçeride ona küs bir kadın var. Sigara yakıyorum, adam ayaklarını bacaklarımın üzerine uzatıp konuşurken uyandım.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Merhaba canım;
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah. Zorlu olaylar yaşayacaksın, şu an karamsar bir ruh halindesin.Dertlerin büyüyecek ve ne yapacağını bilemeyeceksin.
 
Ancak bu süreç sonrasın da istediğin temiz rızka, zorlukla hak edilen toplu paraya, uğraşlarının sonunda hasret duyduğun saygınlığa,  hak ettiği zenginliğe kavuşacaksın. Kısacası; yenilgiden sonra hak ettiğin iyi bir geleceğe sahip olacaksın.
+1 oy
Rüyazede (230 puan)
Son zamanlarda son derece huzursuz bir iş ortamı yaşamışsınız. Özellikle de patronunuzla. Özlediğiniz kız arkadaşınızın yeni erkek arkadaşını patronunuz olarak görmeniz işte bu son dönemde yaşadığınız tatsızlıkla ilgili.  İşin kötü tarafı siz bu durumu yaşarken arkadaşlarınızdan gerekli desteği görmediğiniz için sürekli kendinizi anlatma durumu ile karşı karşıya kalmışsınız. Gördüğünüz bu karışıklık ve sesinizi duyuramamanız kendinizi tam olarak anlatamadığınızı düşündüğünüzden kaynaklanmış.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 32 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
1 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 17 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...