Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben rüyamda eski sevgilim beni ısırmaya çalıştığı gördüm kendi evimdeyim oda bizde ve onun öncesinde ben bi kutudan yumurta alıp ona veriyorum oda onları kırıyor orası biraz saçma gibi sonra bana kızıyor neden vermiyosun diye sonra tekrar veriyorum ve yumurtalar aldığım yerden kırık ona veriyorum bana çok kızıyor kırık diye sonra ısırmak istiyor sinirli bi şekilde ve ben bağırarak kaçıyorum annem önünde duruyor beni ısırmasın diye ama ben inanılmaz korkuyorum büyük bi korkuyla uyandım. yorumlarınızı bekliyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (19.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba canım,
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah. Eski sevgilini özlüyorsun. Ancak artık o gerilerde kaldı. Geçmişi geçmişte bırakmayı bilmelisin. Canın sıkılacak, huzurun bu aralar biraz kaçacak. Bu nedenle de ağız tadının kalmayacağına söyleyebilirim. Bu rüya şanssızlık anlamına da gelir. Bu şansızlık döneminden sonra güzel günler artık seninle olacak buna emin ol lütfen. Çünkü gördüğün rüyanın güzel bir tarafı var, anneni görmüşsün. Anne iyiye ve hayra yorumlanır. Evlilik çağındasın sanırsam. Yakın zamanda karşına çıkacak hayırlı bir kısmetle izdivaç gerçekleştirebilirsin. Annen de bu birlikteliğe destek çıkacak ve manei olarak yanında yer alacak.
+2 oy
Rüyazede (304 puan)
Yeni bir ilişki yaşamak için eski sevgilinde bıraktıgın karman var. Önce onu bulup şifalandırmalısın. Annenizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirmelisin fazla korumacılık ilişkilerinize köstek olabilir.
Hangi konularda sizde iz bıraktı. Isırmaya çalışması hala etkisini koruduğunu gösteriyor.
 
   Şifa olsun.
+2 oy
Astral Gezgini (105k puan)
Rüyada eski sevgiliyi görmek ona özlem duymaya işarettir ve aynı zamanda hala aranızda çözemediğiniz sorunlar olduğunu gösterir. Yumurta normalde evliliktir. Yumurtanın kırılması ayrılığınızın sizin için hayırlı olduğunu ve kapıda sizi bekleyen yeni bir kısmet olduğunu gösterir. Sevgiler

İlgili rüyalar

+6 oy
0 yorum 23 okuma
23 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (71.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 46 okuma
+3 oy
2 yorum 14 okuma
21 Temmuz Rüya kategorisinde Heavenxx Rüyazede (154 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 19 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
+8 oy
3 yorum 103 okuma
+4 oy
1 yorum 33 okuma
15 Temmuz Rüya kategorisinde Sirius Rüyazede (115 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
+9 oy
1 yorum 49 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

8k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

77 Aktif
7 Üye ve 70 misafir
Bugün : 5480
Dün : 20706
Toplam : 9522687
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 132 e
  2. Likya - 98 e
  3. Mirac - 50 e
  4. Rüya Tabircisi - 25 e
  5. kuzgun - 25 e
  6. sonsuz - 18 e
  7. Ayşegül keskin - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...