Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben rüyamda eski sevgilim beni ısırmaya çalıştığı gördüm kendi evimdeyim oda bizde ve onun öncesinde ben bi kutudan yumurta alıp ona veriyorum oda onları kırıyor orası biraz saçma gibi sonra bana kızıyor neden vermiyosun diye sonra tekrar veriyorum ve yumurtalar aldığım yerden kırık ona veriyorum bana çok kızıyor kırık diye sonra ısırmak istiyor sinirli bi şekilde ve ben bağırarak kaçıyorum annem önünde duruyor beni ısırmasın diye ama ben inanılmaz korkuyorum büyük bi korkuyla uyandım. yorumlarınızı bekliyorum

3 Yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba canım,
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah. Eski sevgilini özlüyorsun. Ancak artık o gerilerde kaldı. Geçmişi geçmişte bırakmayı bilmelisin. Canın sıkılacak, huzurun bu aralar biraz kaçacak. Bu nedenle de ağız tadının kalmayacağına söyleyebilirim. Bu rüya şanssızlık anlamına da gelir. Bu şansızlık döneminden sonra güzel günler artık seninle olacak buna emin ol lütfen. Çünkü gördüğün rüyanın güzel bir tarafı var, anneni görmüşsün. Anne iyiye ve hayra yorumlanır. Evlilik çağındasın sanırsam. Yakın zamanda karşına çıkacak hayırlı bir kısmetle izdivaç gerçekleştirebilirsin. Annen de bu birlikteliğe destek çıkacak ve manei olarak yanında yer alacak.
+1 oy
Rüyazede (300 puan)
Yeni bir ilişki yaşamak için eski sevgilinde bıraktıgın karman var. Önce onu bulup şifalandırmalısın. Annenizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirmelisin fazla korumacılık ilişkilerinize köstek olabilir.
Hangi konularda sizde iz bıraktı. Isırmaya çalışması hala etkisini koruduğunu gösteriyor.
 
   Şifa olsun.
+1 oy
Rüya Yorumcusu (13.8k puan)
Rüyada eski sevgiliyi görmek ona özlem duymaya işarettir ve aynı zamanda hala aranızda çözemediğiniz sorunlar olduğunu gösterir. Yumurta normalde evliliktir. Yumurtanın kırılması ayrılığınızın sizin için hayırlı olduğunu ve kapıda sizi bekleyen yeni bir kısmet olduğunu gösterir. Sevgiler

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 18 okuma
23 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 18 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
+2 oy
2 yorum 21 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-70 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 25 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Meraklı yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Aylin yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...