Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda yüzümde bi kaç tane yara çıkmış,sivrisineklerin sokmasından dolayı bi hastalık kapmışım.bide sivilce gibi bisey çıkmış çenemin iki yanına doğru onları patlatiyorum,biyerde calisiyorum boynumda giravat varmış ,gravati cikarinca atletim gorunuyor sivilceyi patlattigim kan atletime bulaşmış.yanimda bi bayan var karşımda doktor var.yaralarin önemsiz olduğunu söylüyor.sonra dağlık bi alandayım arkamdan köpek geliyo,elimdede bıçak var sanırım kopegi kovaliyorum.birtanesininde bıçak yüzüne isabet ediyo.yaralaniyo.sonra köpekler gidiyo.

1 yorum

+1 oy
Rüyazede (170 puan)
Merhabalar,

rüyanızı okuduğumda yaralarınızın ve sivilcelerin hayatınızda hiç istemediğiniz insanlar olduğunu görüyorum. onlar yüzünden başınıza gelecek felakatları irinleri içinden çıkararak savmışsınız. aslında kanın rüyayı bozduğu söylenir. ben bunu yanınızdaki bayana dikkat çekmesi gerektiğini düşünüyorum. size verecek kötü bir haberi var gibi. köpek düşman diye yorumlanır. çok önceden beri hayatınızda olan ama kötülüğünüzü düşünen birinin foyasını ortaya çıkaracaksınız. yorumum bu kadar.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 39 okuma
12 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Murat yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
1 yorum 20 okuma
5 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Prenses yazdı
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+4 oy
1 yorum 13 okuma
23 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 19 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
+4 oy
2 yorum 47 okuma
15 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 34 okuma
25 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...