Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+24 oy
104 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (214k puan)  
düzenledi
Herkese merhaba :)
Rüyamda bir yere gitmek için montumu fln giymişim yanımda ablam ve babam var. Kapıdan çıkacakken ben aşırı sıkıştığımı hissediyorum ve tuvalete gidiyorum montumu hemen yere çıkarıyorum,klozette çişimi yapıyorum ve çıkıyorum. Ablamla babam da aşağıda kapının önünde beni beklemişler. Hava aydınlıktı. Dışarı çıktım ama bizim evimizin önü değildi daha farklıydı. Tanıdık bir yerdi ama orada şu anda apartman yok bu şekilde. Arabaya gidicez karşıdan karşıya geçtim baya da araba vardı çok kalabalıktı. Daha sonra ben yolun kenarında bir arabanın yanında babamı bekledim. Bir adamla konuşuyordu. Kaldırımın önünde araba var bende babamı arabanın yanında bekledim. Bazı arabalar beni uyardı yanımdan geçerken. Çünkü yola çok yakındım ama bir şey olmadı. Daha sonra babam yanıma geldi ablamla kaldırıma çıktık derken akşam olmuş. Hava kararmış ve biz arabaya doğru gidiyoruz. Aramızın çok iyi olduğu erkek arkadaşımla karşılaştık, sarıldık napıyosun fln diye konuştuk babam da yanımda durdu konusmaya başladık. Ben arkadaşımı ilk başta üstü başı dışarda bir aey toplayan insanlar gibiydi. Arkadaşım yapıyor sandım bir şey de sormadım. Ama daha sonra babamın üstü başı aslında öyleymiş babama bakakaldı şaşırdı. Baktım babamın ellerinde de dolu dolu kıyafet poşeti vardı. Daha sonra arkadasimla görüşürüz diyerek ayrıldık ama babam çok iyi anlaştı konuşmaya başladılar derken biz ayrıldık arabaya gittik. Daha sonrası yok.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (292k puan)  
Ben bu rüyayı unutmuşum karga hatırlattı .
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (292k puan)  
Yazılacak yorum pek seni tatmin etmeye bilir.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (292k puan)  
Elimden geleni yapıyorum ama :)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Sorun yok :)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Kötü bir anlamı mi var ?
Karga Rüya Bilgesi (1.0m puan)  
@Aries_libra_ siteye donersen ben de yorumlarim bu ruyani :)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Siteye döneceğim ama çok yoğunum birkaç işlerim vardı ama en kısa zamanda yorumlamaya başlayacağım hiç merak etmeyin :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (292k puan)  
sevgili okurum, ben senin rüyalarını yorumlayamıyorum günlük yaşadığın olaylar tekrardan rüyanda devam ediyor gibi,rüyanda sana mesaj vericek bir obje ben göremiyorum , rüyalarını karga ya da söyleye bilirsin.kıyafet poşeti ,arabalarınn seni uyarması , günlük yaşamından kesitler gibi ,çevreye karşı duyarlılığın,gözlemci yeteneğin, hafızan kayıt altında gibi olanı biteni kaydediyor,ve geceleri kaydettiği önemli bulguları önemli simgeleri sana tekrar göstertiyor bunu nerden anladın dersen her rüyan hemen hemen bana aynı geliyor , bir birini takip eden objeler var bilinç altın bir zeka türüne ait şöyle düşün bazı insanlar senin gibi hep rüya görür , hep aynı benzer rüyalar ve uzun rüyalar bunu yorumcu olduğum için kolaylıkla anlıyorum ,değerlendirmem gereken bir obje olay örgüsü bulamıyorum yorumlarken ve bu da beni haliyle zorluyor sana karşı dürt oldum ,eğer başka rüyalarında ikaz yada geleceğe dair obje görürsem ebet yorumlarım yorumsuz bırakmam ama ben rüyalarında şahsi fikrim olarak ,rüyalarının anlamı yok. Sadece rüya benim için bu şekilde.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Teşekkür ederim düşüncene saygım sonsuz :)

İlgili rüyalar

+11 oy
11 yorum 164 okuma
+17 oy
1 yorum 168 okuma
dimit 29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (5.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 50 okuma
Rossess 31 Ağustos Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (10.8k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 106 okuma
+7 oy
9 yorum 198 okuma
+6 oy
1 yorum 53 okuma
saga 7 Ocak 2020 Rüya kategorisinde saga Rüyakar (5.2k puan)   yazdı
+14 oy
2 yorum 115 okuma
Sonsaglikbukucu 28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sonsaglikbukucu Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.4k düş-ünce

6.8k üye

253 Aktif
2 Üye ve 251 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17158
Dün : 19798
Toplam : 29225313
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...