Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Rüyamda bilmediğim bir yerde kimin olduğunu bilmediğim bir düğündeydim. eski erkek arkadaşım kör olmuştu tüm ortak arkadaşlarımız ona yaklaşmamam konusunda uyardı beni . Dinlemeyip yanına gittim gerçekten kördü gözleri tamamen kapalıydı ama ben seslenince gözleri aralanıyodu beni görüp tanıyordu sonra sarıldık ama isteksiz gibiydi uzak durmaya çalışıyodu sanki hiçbir anlam çıkaramadım bundan günlerdir kafam karmakarışık bu rüya yüzünden , yardımcı olur musunuz

2 Yorum

+1 oy
Rüyakar (1.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba. Rüyanızda eski sevgilinin gözlerinin kör olması zamanında size yaptığı ya da yaşattığı bazı şeylerden psikolojik olarak rahatsız olduğu manasına gelir. Farkında olsa da olmasa da yapılan hatalar onu rahatsız ediyor. Enerji olarak onun da sizle ilgili düşünceleri olabilir. Ama ne olursa olsun, geçmişi geçmişte bırakmak, önümüze bakmak, söylenenlere kulak vermek önemli.
Yeniden bir araya gelmemiz söz konusu mu peki .?
Rüyakar (1.1k puan)
Bununla ilgili rüyada belirgin bir şey olmasa da, şunu söyleyebilirim. Öyle bir şey olsa da bunun sağlıklı olmayacağını, içsezginizin ve etraftaki söylemlerin haklılık payı olacağını bilin.
Teşekkür ederim
0 oy
Rüyazede (230 puan)
Eski erkek arkadaşınız sıkıntılı bir süreçten geçiyor olabilir. Halen irtibat halindeyseniz hal hatır sormak mümkün olabilirse kendisini bir nebze iyi hissedecektir. Ancak sorunu sizin çözebileceğiniz bir sorun değil; rüyadaki isteksizlik hali de bunun göstergesi.
Evet sıkıntılı bi dönemden geçtiğini biliyorum ama görüşmüyoruz ulaşmak mümkün ama gurursuzluk yapmak istemiyorum ters bişey yapmasından korkuyorum

İlgili rüyalar

+3 oy
3 yorum 26 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-70 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 25 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Meraklı yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Aylin yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde Ece Rüyazede (120 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...