Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
12 okuma
önce Tabir kategorisinde
Rüyada havada uçaktayım uçak arızalanıp yere doğru alçalıp metreler kala tam düşmek üzereyken  birden uçak burnunu tekrar kaldırıp normal bir  şekilde uçuşuna devam ediyor bir müddet sonra uçak tekrar arızalanıp  yere doğru alçalıyor ve yere çakılıyor.ardından enkazda  ölenlerin ismi teker teker söyleniyor. ben inşallah ismim okunmaz diyorum. fakat sıra bana geliyor isim ve soyadımın  bazı harfleri okunuyor ve öldüğümü  farkediyorum.bu rüya ecelimin yaklaştığınımı ifade ediyor?

2 Yorum

+1 oy
önce Rüyakar (2k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Ölüm korkunuz var mı diye sormama gerek yok heralde :) hangimizin yok ki! Uçak kazasında ölenleri görmek, ölümün aksine, hayata yeni bir başlangıç olarak yorumlanabilir. Alt bilinciniz, isim harflerinizle size seslenip yeni bir yola veya değişime ihtiyaç duyduğunu anlatmaya uğraşıyor olabilir.  Çözmeyi reddettiğiniz bir durum varmı, siz onu öteliyormusunuz bir düşünün. Uçak istikrarlı yolunda gitmek için elinden geleni yapıyor, burnunu kaldırıyor ama tekrar irtifa kaybedip çakılıyor. Buna sebep olan şeyi sadece siz bilebilirsiniz, kontrol edemediğiniz, gittiği yere kadar idare etmeye çalıştığınız bir durum varsa, artık bilin ki gitmiyor. Sebebi bulun ve yeni sayfa açın derim. Güzel rüyalar.
0 oy
önce Rüyazede (300 puan)
İş,ilişki,sağlık her neyse konu uçuşa gecmis lakin inanmadığınız yada güvenmediğiniz için rahatlayamadığınızı işaret ediyor. Arızalandı tekrar arızalandı !
Öldüğünüzü duymanız ,kurtulmak istediğiniz alıskanlıklarınızın kaybolacağını söylüyor.
İsminizin bazi harflerinin okunması eksik yanlarıızla kendinizi bildiğinizi ifade etmis rüyanız.
Korkmayın ölmek iyidir :)  küllerinden arızasız doğan rüyalarınız olsun.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 63 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 51 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 36 okuma
26 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde Tuba yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...