Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
30 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda yine önceki rüyamda olduğu gibi normal şeylerle uğraşıyorken birden eski sevgilimi gördüm sokaktaydim onu takip ettim bi gelinlikciye girdi takım elbise vardı üstünde gercektede sürekli ya evlenmesinden korkuyodum ya evlenirse diye çünkü onu hala çok seviyorum. Sonra çalışan kadın bana onun damat olduğunu söyledi başımdan aşagi kaynar sular dökülmüştü sanki ağlıyordum tuttu kolumdan odaya çekti hersey o kadar gercekti ki sanki rüya falan değildi gerçekte içimde ne kadar öfke kırgınlık  varsa kustum ben hala seni bekliyorum hergün ağlıyorum ama sen evleniyosun Öylemi dedim sonra sarıldık birbirimize oda çok ağlıyordu ona dokundugumu kokusunu hissedebiliyordum sonra bi bi rüya olsada sana sarılmalıyım öpmeliyim o kadar çok özledim ki seni dedim ikimizde hhüngür hüngür ağlıyorduk gözlerinden dökülen yaşları hissedebiliyordum sonra uyandım gözümden yas gelmişti yine bu 2.kez gördüğüm benzer rüyaydı bundan 3hafta öncede buna benzerini görmüştüm beni terkedip gideli 3 ay oldu..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (5.9k puan)
Merhaba, rüyanız açık bir bilinçaltı aynası, siz de farketmişsiniz. Belki yüz yüzeyken ifade edemediğiniz kırgınlık ve öfkeden, rüya bedeninde arınmaya çalışıyorsunuz. Onu özlüyorsunuz, hatta belki sırf onu değil biriye ilişki durumunda olmayı özlüyorsunuz.
Rüya için detaylara indiğimizde, kavuşamadığımız, evlenip bir olamadığımız enerji, kendi içimizdeki eril ve dişil  yönlerimizi dengelememiz gerektiğini ifade ediyor. Şu an dişil yönünüz o kadar baskın ki, eril tarafınız güçsüz kalmış. Gücümüzü kullanabilmek, öz güvenimizi sabit tutmak, hayatın direksiyonunu ele almak, karar mekanizmamızı güçlü birşekilde kullanmak gibi özellikler için eril enerji dengesine ihtiyacımız var. Kendimize ve çevreye duyduğumuz güvenle istediğiniz herşeye kavuşabiliriz. Eğer o kişi sizin için hayırlıysa size ulaşacaktır. Değilse de sizin gönlünüze göre bu ilişkiyi de aşacak başka seçenekler (siz gördüğünüz ve görmek istediğiniz sürece) sizinledir.  Güzel rüyalar.
+3 oy
Rüyazede (304 puan)
Ağlayarak aranızdaki sorunu şifalandırmıssınız . 3 ay ve 3 hafta 3 rakamının katalizör etkisi vardır . Sevgilinizi arayın derim. Güzel gelişmeler olabilir.
Çalışan kadının söylediğini dinlediğiniz başka kişilerden etkilendiğinizi ve duyduğunuza inanıp yanlış karar verdiğinizi gösteriyor gibi.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 13 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
22 Mayıs Tabir kategorisinde Aysel yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 32 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde yusra yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde MoyenCor Rüyazede (93 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde Nurmer Rüyazede (121 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
+4 oy
0 yorum 31 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

99 Aktif
9 Üye ve 90 misafir
Bugün : 15189
Dün : 19792
Toplam : 9493951
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...