Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
20 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda yine önceki rüyamda olduğu gibi normal şeylerle uğraşıyorken birden eski sevgilimi gördüm sokaktaydim onu takip ettim bi gelinlikciye girdi takım elbise vardı üstünde gercektede sürekli ya evlenmesinden korkuyodum ya evlenirse diye çünkü onu hala çok seviyorum. Sonra çalışan kadın bana onun damat olduğunu söyledi başımdan aşagi kaynar sular dökülmüştü sanki ağlıyordum tuttu kolumdan odaya çekti hersey o kadar gercekti ki sanki rüya falan değildi gerçekte içimde ne kadar öfke kırgınlık  varsa kustum ben hala seni bekliyorum hergün ağlıyorum ama sen evleniyosun Öylemi dedim sonra sarıldık birbirimize oda çok ağlıyordu ona dokundugumu kokusunu hissedebiliyordum sonra bi bi rüya olsada sana sarılmalıyım öpmeliyim o kadar çok özledim ki seni dedim ikimizde hhüngür hüngür ağlıyorduk gözlerinden dökülen yaşları hissedebiliyordum sonra uyandım gözümden yas gelmişti yine bu 2.kez gördüğüm benzer rüyaydı bundan 3hafta öncede buna benzerini görmüştüm beni terkedip gideli 3 ay oldu..

2 Yorum

+2 oy
Rüyakar (2k puan)
Merhaba, rüyanız açık bir bilinçaltı aynası, siz de farketmişsiniz. Belki yüz yüzeyken ifade edemediğiniz kırgınlık ve öfkeden, rüya bedeninde arınmaya çalışıyorsunuz. Onu özlüyorsunuz, hatta belki sırf onu değil biriye ilişki durumunda olmayı özlüyorsunuz.
Rüya için detaylara indiğimizde, kavuşamadığımız, evlenip bir olamadığımız enerji, kendi içimizdeki eril ve dişil  yönlerimizi dengelememiz gerektiğini ifade ediyor. Şu an dişil yönünüz o kadar baskın ki, eril tarafınız güçsüz kalmış. Gücümüzü kullanabilmek, öz güvenimizi sabit tutmak, hayatın direksiyonunu ele almak, karar mekanizmamızı güçlü birşekilde kullanmak gibi özellikler için eril enerji dengesine ihtiyacımız var. Kendimize ve çevreye duyduğumuz güvenle istediğiniz herşeye kavuşabiliriz. Eğer o kişi sizin için hayırlıysa size ulaşacaktır. Değilse de sizin gönlünüze göre bu ilişkiyi de aşacak başka seçenekler (siz gördüğünüz ve görmek istediğiniz sürece) sizinledir.  Güzel rüyalar.
+2 oy
Rüyazede (300 puan)
Ağlayarak aranızdaki sorunu şifalandırmıssınız . 3 ay ve 3 hafta 3 rakamının katalizör etkisi vardır . Sevgilinizi arayın derim. Güzel gelişmeler olabilir.
Çalışan kadının söylediğini dinlediğiniz başka kişilerden etkilendiğinizi ve duyduğunuza inanıp yanlış karar verdiğinizi gösteriyor gibi.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde yusra yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde Aysel yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Büşra yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
+3 oy
0 yorum 15 okuma
1 gün önce Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 73 okuma
3 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...