Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+15 oy
36 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (85 puan)  
Merhaba herkese hayırlı günler olsun :)
Rüyamda kendi evimdeyim eski sevgilim ve ablam var. Oruç tutuyoruz,akşam vakti ve ezan okunmasına 1 saat kaldığını hatırlıyorum. Eski sevgilimle yemek yapıyoruz. Ocakta da yemek var. Ben küçük küçük dolma biberleri vardı onları salçalı suyun içine attım. Sevgilim de yanımda biz yanaktan öptük birbirimizi sonra düşündüm oruç olduğumuz için bir şey olur mu diye. Hiçbir ahlaksızlık yapmadık ve oruçtuk. Ablamda yanımızda koltukta oturuyordu. Daha sonra ben banyoya gittim elimde bir tane su bardağı ve paketin içinde haşhaş var. Ben haşhaşı bardağa koyup su ekliyorum sonra paketin içinde kalıyor suyu içine koyuyorum. Daha sonra hepsini yeniden bardağa alıyorum derken bir sürü haşhaş oluyor ve rengi de mor. O kadar fazla ki rüyamda da düşündüm en az 5 bardak ve lapa şeklinde. Hatta ağzıma aldım iki kez yedim ama tadı kötü mi iyi hatırlamıyorum. Daha sonra lavaboya döktüm hepsini lavabonun içine ve suyu da açtım. Elimdeki bardağı temizledim. Daha sonra içinden bir tane kirli tava çıktı onu bulaşık makinesine attım. Derken temizledim. Daha sonra üstüme çok güzel dantelli siyah bir sütyen giydim,onu çıkardım o sırada ablam geldi daha sonra üstümü kapatarak bornozla dışarı çıktım.
Devamında da bir şey olmadı. Haşhaş yerken karşımda ayna vardı kendimi gördüm birkaç kez aldım başka da almadım.
Müsait olduğunuzda yorumlar mısınız ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
sevgili şanslı kelebek ;) rüyada oruç tutmak hayata çeki düzen vermek ,program yapmak, kendine olan vakti güzel değerlendirmek gibi anlamlara sahip,ve oruç tutmak rüyada hayırlıdır,sitede bir huyum vardır eski sevgili kısmını atlarım hep ,kusura kalma dolma bibierle mor olan haşhaş bunu şuna yormak daha iyidir hayatındaki inişler çıkışlar mevcut olabilir ,ruhsal alanda bazen kötüye de gitmiş olabilirsin bazende çok çoşkulu olabilirsin ama mor renk artık stabil ol der gibi yani dengeyi sağla gibi mor dengedir , mor yüksek enerjili bir renktir burda yemek yada eşyanın mor olması önemli değil ,sütyen bornoz ,lovobaya dökmek, bunlar kaybedilen şeyleri simgeledi yani ben öyle anladım,boşa geçen zaman değil elbet ama o kadar iyi bir şekilde değerlendirle bilir di ki diye düşünüyorum hayatınızda olan eksik duyguları başka şeylerde aramış olabilirsiniz gerçekden dünyada uğraş yada hayatınızın merkezine otturacak bir şey de bulamamış olabilirsiniz ama size faydası olacak hayatınıza çeki düzen erecek o her ne ise bulmakta yarar var, çıplak olmak değil ama ben rüyalarda iç çamaşırını hayra yormam ,bir hata değil ama olmyacak şeylerin peşinden gitmek gibi anlamları oluyor bazen, rüyanız genel açıdan bu şekilde bir kargaşa var ve düzene girmeli.Bu zihinen de olailir aklınız dalgınsa sirkelenmeli , fazla düşünüyor iseniz artık düşünmeyi azaltın gibi spor yapmak sağlığnıza zara veriyorsa bırakın rüyanız anlamı bu şekilde.
Şanslıxkelebek Karabasan (85 puan)  
Teşekkür ederim.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Sormak istediğiniz bir şey var ise sorunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
40 yorum 210 okuma
mustafaharputi 7 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 37 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.5k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 50 okuma
geekone3388 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 33 okuma
senanur 17 Mart 2020 Rüya kategorisinde senanur Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 41 okuma
+5 oy
1 yorum 41 okuma
+3 oy
1 yorum 59 okuma
Sonderecelik 6 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Sonderecelik Karabasan (831 puan)   yazdı
+11 oy
6 yorum 241 okuma
Hope 8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+3 oy
42 yorum 318 okuma
mustafaharputi 4 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+6 oy
40 yorum 253 okuma
mustafaharputi 2 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...