Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (684 puan)
Sabaha karşı iki tane rüya gördüm peş peşe... ilk rüyada bir göz doktorundayım, oldukça lüks bir hastane. Sağ gözüme 50 katlı bir mercek yerleştireceklerdi. Ameliyat çok kısa sürdü, sağ gözüm dehşet birşey oldu. Harika görmeye başlamıştım ki, hastane ödeme birimine gittiğimde 666 diye beklediğim ödeme 16.000 lira çıktı. Kartımda o kadar limit olmadığı için beni ameliyat olduğum odadan daha kötü, leş bir odaya merceği geri çıkartmak için aldılar. Tam bu sırada uyandım ve geri yattım. Bu kez İran'da uçaktan iniyordum. Ahmedinejat'ın evi havaalanına yakındı, kocaman bir plaza, altında İran manzaralı koca bir havuz vardı, havuza girdiğimi hatırlıyorum. Sonrası biraz hafızamdan gitmiş ama İran'dan çıkmaya çalışıyordum, birşeylerden kaçıyordum felan. Bu arada içimde zerre korku yoktu ve çok rahattım. İran o kadar da kötü birşey değilmiş felan diyerek kaçıyordum.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Spiritüel konulara olan ilginizi geliştirmek adına bir eğitime-seminere katılmak istediniz mi hiç? Bunu düşünmüş ve ertelemişseniz lütfen planlarınızda ön sıraya alın :)
Manevi duygularınız güçlüyse, inançlıysanız bunun üzerinden gidebilirsiniz. Size tavsiyem ihmal etmemeniz.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 57 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (15.5k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Asya yazdı
+5 oy
2 yorum 9 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Ommar yazdı
0 oy
1 yorum 7 okuma
13 Mart Rüya kategorisinde Onur yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+6 oy
1 yorum 19 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (684 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 14 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde Ümit yazdı
0 oy
1 yorum 24 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Kedi7777 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...