Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
12 okuma
Tabir kategorisinde
Nişanlım  bir tabak içinde kocaman bir yığın üst-üste  beyaz yumurta veriyor bunları kırma diyor arabamıza biniyoruz bir yokuş yolda çıkarken birden frenin aralığından küçük gri yılan çıkıp ayağını sarıyor elimdeki yumurtalar kırılacak diye bişey yapamıyorum aracı postanenin önünde yokuşta durduruyor o esnada sarı renkli büyük bir yılan daha çıkıyor onlarla mücadele edip araçtan kaldırıma fırlatıyor yılanlar nişanlımın boyunda zıplayıp saldırıyor ben yumurtaları ayağımı yanına bırakıp iniyorum yardıma gidiyorum

2 Yorum

+1 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Merhaba. Nişanlınızın size verdiği yumurtalar aranızdaki bağ, güven ve emektir. Daha sonra başına gelenler ise sıkıntıları olduğuna veya olacağına sizin ona destek olmaya çalışacağınıza işarettir. Sizin gücünüzün yetmediği veya elinizden bir şey gelemediği bir sıkıntıda varlığınızla güç vermenizi dilerim.
+1 oy
Rüyazede (170 puan)
Öncelikle hayırlara vesile olsun.Rüyada yılan gören kişi cesur hayatta iyi tutunmuş ve kişinin dinç olduğu anlamına gelir. Biraz içini rahatlatman streslerinden ve soru işaretlerinden kurtulman gereken bir dönemdesin belli ki.Hayatında düzene sokamadığın yarım kalan işlerini bitireceğin bir dönem olacak belli ki. Sen içini ferah tut...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 7 okuma
25 Nisan Tabir kategorisinde Fatma yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
1 Mayıs Tabir kategorisinde Murat yazdı
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 59 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
6 Ekim 2018 Rüya kategorisinde selin yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
14 Nisan 2017 Rüya kategorisinde ddn Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...