Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
38 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.8k puan)
Merhabalar  ben bir rüya gördüm:Rüyamda amcamın oğlu bir genç kızla evlenmişti ama normalde evli değil.Sonra bende yeni evlendiği için genç kızı görmek istedim ve yanına gittim ,kapıyı açtım ve beni görünce bana doğru atlayarak saldırmak istedi, ben hemen onun bileklerini tutarak durdurdum ona neden böyle bir şey yaptığını sordum ,o da bana "her şey senin yüzünden oldu ,o seni seviyor ,her şey senin yüzünden" deyip duruyordu .Ben de "kim ?"dedim o da" kim olacak, o" dedi ve tam o sırada amcamın oğlu kapıya girdi ve onu işaret etti baya sinirliydi genç kız. O sırada amcamın oğlu kıza kızıp onu benden uzaklaştırmak isteyince ben de ona dur bekle onunla şu an ben konuşuyorum karışma dedim. Sonra kıza dönüp bu imkansız dedim alay edercesine böyle bir şey olamaz dedim .Ama yüzümü tam amcamın oğluna çevirdiğimde inanamadım yüzünde bir kabullenmişlik görünce şaşkına döndüm.O da bu durumda olmaktan üzülüyor gibiydi .Ama ben hala şoktaydım beni sevmesi saçma geliyordu o beni hiç bir zaman takmazdı ,görmezdi,ve benim sinirlerimi sadece bozardı aramız varla yok gibiydi bu da ne demek şimdi dedim içimden, ve sonra başka bir rüyaya geçtim hamileydim ama nasıl hamile kaldığımı bilmiyordum elime biraz şişmiş karnımın üstüne koyarak hüzünlü ve endişeli bir şekilde düşüncelere dalarak nasıl böyle bir durumda olduğumu düşünüyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (34.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Öncelikle hayr olsun
Enteresan bir rüya belirsiz bir enerjisi var. Amcaoğlunun evli görmen ama eşiyle kavga etmen, Amcaoğlunun sana aşık olması bir mesaj içeriyor. Amcaoğlu gerçek amcaoğlu değil korkma, amcaoğlu, görmek dostlara işaret, muhtelemen sana ilgisi olan, yakınlarında dost dediğin biri, o kişiyi de seven biri var ve seni kıskanmış.
Bir diğer yorumu da amcaoğlu aile içi mirası temsil eder. Sana bir yerden miras kalacak, eline para geçecek bolluğa kavuşacaksın ama hiç beklemediğin şekilde bu yüzden hamileliğine şaşkınsın.
Sevgiler
Rüyakar (2.8k puan)
Teşekkürler Karis yorumladın  :-)
Rüya Görüşmecisi (34.1k puan)
Rica ederim :)
+2 oy
Uzman Yorumcu (28.7k puan)
Canım, sen bir yakınından ailenin içinden de olabilir, ya da çok güvendiğin bir dostundan destek alacaksın. Şu anda aklın o kadar karışık ki! Bu senin rüyalarında bile etkisi altına almış. Hamile olduğunu görmen de çevrende dedikonu yapan bir kadın olduğunun göstergesidir. Rüyana tamamlayıcı olarak bakarsak önce dedikodunun yapıldığını duyup üzüleceksin. Ardından ise üzüntünü atlatabilmen adına çevrenden güç ve destek alacaksın. Rüyan hayırlara olsun.
Rüyakar (2.8k puan)
Yorumunuz için sağolun.
Uzman Yorumcu (28.7k puan)
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 99 okuma
+7 oy
2 yorum 56 okuma
8 Haziran 2016 Rüya kategorisinde pimar Rüyazede (146 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 17 okuma
15 Ocak Rüya kategorisinde Nihal nihall Karabasan (-228 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
20 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (311 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 23 okuma
18 Ekim 2019 Rüya kategorisinde noora Rüyazede (79 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 31 okuma
12 Ekim 2019 Rüya kategorisinde breeze Rüyazede (99 puan) yazdı
+7 oy
6 yorum 61 okuma
14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde İzel karataş Rüyazede (77 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

92 Aktif
1 Üye ve 91 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 845
Dün : 17943
Toplam : 13320562
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 337 e
  2. Rüya Tabircisi - 235 e
  3. Karga - 72 e
  4. Likya - 44 e
  5. Ruyadede - 40 e
  6. Simge - 35 e
  7. Lacivert - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...