Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (738 puan)
Merhabalar  ben bir rüya gördüm:Rüyamda amcamın oğlu bir genç kızla evlenmişti ama normalde evli değil.Sonra bende yeni evlendiği için genç kızı görmek istedim ve yanına gittim ,kapıyı açtım ve beni görünce bana doğru atlayarak saldırmak istedi, ben hemen onun bileklerini tutarak durdurdum ona neden böyle bir şey yaptığını sordum ,o da bana "her şey senin yüzünden oldu ,o seni seviyor ,her şey senin yüzünden" deyip duruyordu .Ben de "kim ?"dedim o da" kim olacak, o" dedi ve tam o sırada amcamın oğlu kapıya girdi ve onu işaret etti baya sinirliydi genç kız. O sırada amcamın oğlu kıza kızıp onu benden uzaklaştırmak isteyince ben de ona dur bekle onunla şu an ben konuşuyorum karışma dedim. Sonra kıza dönüp bu imkansız dedim alay edercesine böyle bir şey olamaz dedim .Ama yüzümü tam amcamın oğluna çevirdiğimde inanamadım yüzünde bir kabullenmişlik görünce şaşkına döndüm.O da bu durumda olmaktan üzülüyor gibiydi .Ama ben hala şoktaydım beni sevmesi saçma geliyordu o beni hiç bir zaman takmazdı ,görmezdi,ve benim sinirlerimi sadece bozardı aramız varla yok gibiydi bu da ne demek şimdi dedim içimden, ve sonra başka bir rüyaya geçtim hamileydim ama nasıl hamile kaldığımı bilmiyordum elime biraz şişmiş karnımın üstüne koyarak hüzünlü ve endişeli bir şekilde düşüncelere dalarak nasıl böyle bir durumda olduğumu düşünüyordum.

2 Yorum

+1 oy
önce Uzman Yorumcu (30.8k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Öncelikle hayr olsun
Enteresan bir rüya belirsiz bir enerjisi var. Amcaoğlunun evli görmen ama eşiyle kavga etmen, Amcaoğlunun sana aşık olması bir mesaj içeriyor. Amcaoğlu gerçek amcaoğlu değil korkma, amcaoğlu, görmek dostlara işaret, muhtelemen sana ilgisi olan, yakınlarında dost dediğin biri, o kişiyi de seven biri var ve seni kıskanmış.
Bir diğer yorumu da amcaoğlu aile içi mirası temsil eder. Sana bir yerden miras kalacak, eline para geçecek bolluğa kavuşacaksın ama hiç beklemediğin şekilde bu yüzden hamileliğine şaşkınsın.
Sevgiler
önce Rüyakar (738 puan)
Teşekkürler Karis yorumladın  :-)
önce Uzman Yorumcu (30.8k puan)
Rica ederim :)
+1 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Canım, sen bir yakınından ailenin içinden de olabilir, ya da çok güvendiğin bir dostundan destek alacaksın. Şu anda aklın o kadar karışık ki! Bu senin rüyalarında bile etkisi altına almış. Hamile olduğunu görmen de çevrende dedikonu yapan bir kadın olduğunun göstergesidir. Rüyana tamamlayıcı olarak bakarsak önce dedikodunun yapıldığını duyup üzüleceksin. Ardından ise üzüntünü atlatabilmen adına çevrenden güç ve destek alacaksın. Rüyan hayırlara olsun.
Rüyakar (738 puan)
Yorumunuz için sağolun.
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 15 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
2 yorum 17 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+3 oy
1 yorum 16 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
14 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Melekannesi yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
10 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...