Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde
Rüya içerisinde rüya gördüm. Daha önce gitmediğim bir eve gittim ama tanıdığımızın eviymiş akşam vakitleri. Ben sessiz diye arka tarafına geçtim evin arka tarafına geçerken hava aydınlandı sanki üzerime yağmur yağmaya başladı çatının altına geçtim yağmurdan korunmak için. Çatı dan da üzerime yağmur geliyodu karşıya baktım her taraf deniz ve yağmur sadece benim olduğum yere yağıyordu. Çok uzakta olmayan ada gibi bişey fark ettim üzerinde ev vardı ve evin önünde rahmetli anneannem benim olduğum tarafa doğru kovayla su atıyordu. Onu görünce çok sevindim. Öldüğünün farkındaydım. Rüya içindeki rüyadan uyanıp keşke görebilsem gerçektede dedim. Bu rüyanın anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (14.1k puan)
Merhaba misafir,

Çok karmaşık geçen bir dönem sonunda içsel bir hesaplaşma yaşıyorsun. İç dünyanda, reelde yaptığın bazı şeyler seni tatmin etmiyor ve bu da zihninde bazen suçlu psikolojisi yaratıyor. Bu söylediğim iç hesaplaşmayı yapmaktan sakın kaçınma derim çünkü sonrasında hem ufkun açılacak hem de ferahlayacaksın, olaylara bakışın ve halin tavrın da değişecek.

Sevgiyle...

(Rüyalarınızın daha sağlıklı yorumlanabilmesi için lütfen üye olunuz).
Rüya Yorumcusu (18.5k puan)
Canım Rüyan öncelikle hayırlara vesile olsun. Havanın karanlıktan aydınlığa çıkması üzerine yağmur yağması çok güzel. Aydınlık günlere ulaşacaksın. Hem de ulaştığın aydınlık günler sana bereketi ile gelecek. Deniz biraz görecelidir. Deniz durgun muydu? Yoksa dalgalı mıydı Bununla ilgili net bir bilgi vermemişsin. Deniz durgunsa huzura dalgalı ise çalkantalı günlerin habercisidir. Biliyorsunuz ki ruhhanivarlıklar biz göremesekte bu cihan'da dolaşırlar. Anneannen senden dua istiyor. Onun ruhuna uhakkak dua etmeyi unutma. Rüya'da ölü görmek diriyi getirir. Rüyan genel anlamda güzel dert ve sıkıntı etme.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 20 okuma
31 Mayıs Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (103 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 25 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde halidbinwelid Rüyazede (95 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde lazydrummer yazdı
+6 oy
1 yorum 33 okuma
+5 oy
1 yorum 31 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4.3k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 65 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (54 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
1 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Mesutcan yazdı
0 oy
0 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

65 Aktif
8 Üye ve 57 misafir
Bugün : 9630
Dün : 16178
Toplam : 9443417
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 517 e
  2. Rüya Tabircisi - 346 e
  3. Karga - 283 e
  4. Likya - 221 e
  5. Prenses789 - 153 e
  6. Adams - 120 e
  7. Eyja - 91 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...