Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Rüya içerisinde rüya gördüm. Daha önce gitmediğim bir eve gittim ama tanıdığımızın eviymiş akşam vakitleri. Ben sessiz diye arka tarafına geçtim evin arka tarafına geçerken hava aydınlandı sanki üzerime yağmur yağmaya başladı çatının altına geçtim yağmurdan korunmak için. Çatı dan da üzerime yağmur geliyodu karşıya baktım her taraf deniz ve yağmur sadece benim olduğum yere yağıyordu. Çok uzakta olmayan ada gibi bişey fark ettim üzerinde ev vardı ve evin önünde rahmetli anneannem benim olduğum tarafa doğru kovayla su atıyordu. Onu görünce çok sevindim. Öldüğünün farkındaydım. Rüya içindeki rüyadan uyanıp keşke görebilsem gerçektede dedim. Bu rüyanın anlamı nedir?

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
Merhaba misafir,

Çok karmaşık geçen bir dönem sonunda içsel bir hesaplaşma yaşıyorsun. İç dünyanda, reelde yaptığın bazı şeyler seni tatmin etmiyor ve bu da zihninde bazen suçlu psikolojisi yaratıyor. Bu söylediğim iç hesaplaşmayı yapmaktan sakın kaçınma derim çünkü sonrasında hem ufkun açılacak hem de ferahlayacaksın, olaylara bakışın ve halin tavrın da değişecek.

Sevgiyle...

(Rüyalarınızın daha sağlıklı yorumlanabilmesi için lütfen üye olunuz).
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Canım Rüyan öncelikle hayırlara vesile olsun. Havanın karanlıktan aydınlığa çıkması üzerine yağmur yağması çok güzel. Aydınlık günlere ulaşacaksın. Hem de ulaştığın aydınlık günler sana bereketi ile gelecek. Deniz biraz görecelidir. Deniz durgun muydu? Yoksa dalgalı mıydı Bununla ilgili net bir bilgi vermemişsin. Deniz durgunsa huzura dalgalı ise çalkantalı günlerin habercisidir. Biliyorsunuz ki ruhhanivarlıklar biz göremesekte bu cihan'da dolaşırlar. Anneannen senden dua istiyor. Onun ruhuna uhakkak dua etmeyi unutma. Rüya'da ölü görmek diriyi getirir. Rüyan genel anlamda güzel dert ve sıkıntı etme.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 16 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde halidbinwelid Rüyazede (130 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde lazydrummer yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
+4 oy
1 yorum 22 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 57 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (15.5k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (150 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
1 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Mesutcan yazdı
0 oy
0 yorum 50 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
3 yorum 485 okuma
26 Nisan 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
11 saat önce Rüya kategorisinde Büşra yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...