Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda iki katlı bir evin önünde büyük  bir fındık ağacı gördüm ağaçta fındık toplayan insanlar vardı alttaki dallardan elimle bir avuç fındık aldığımda ağaçtaki herkes yapmamamı söyledi topladığım fındıkları yere attım daha sonra yerde ağaçtan inen  bir kadınla kavga ettim sonunda onu darp ettim

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Bir gayrimenkul konusunda planlarınız varsa, bu hesaplarınız bir kadın tarafından sabote edilmek isteniyor. Siz bir tarafta planlar yaparken diğer tarafta bir kadın veya bir kadının baskı yaptığı biri, önünüze engeller koymak için bekliyor. Şimdiden önlemlerinizi alın.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
21 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Can drnc yazdı
+3 oy
1 yorum 12 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde Melisa yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Muhammet yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde Ömer yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde Sibel Taş yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...