Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+6 oy
50 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden etikenlendirildi
Bir ev gibi bir yerde yürüyordum ama farklı bır sekilde nasil desem . Yuruyorum ama kendi istegimle degil farkli bisey iste melekler vardi 1 2 tane degil boyle 20 30 tane belki daha fazla heryerdelerdi onlarin aralarindada tam zitlari boyle siyah olanlarda vardi bir yere dogru gittim siyah olanlar biraz daha artti ve benim orda oldugumu biliyorlar bende onlari yani benim onlari gordugumu onlarda benj goruyorlar sanki bana dogru geldigini hissettim besmele cektim ama korktugumdanmi yoksa onlanlarin gerçekmi oldugunu ogrenmek icinmi bilmim besmele cektikten hemen sonra uyandim ben uyaninca tekrar yatmaya calişmişm sabah uyandigimda farkettim ruyadan kalktiktan sonra tekrar uyumaya calistigimı sizce bunun anlami ne ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Uzman Yorumcu (28.9k puan)
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Planladığınız ciddi bir iş ya da yolculuk varsa iptal etmenizi, ertelemenizi öneririm. Bu bir yolculuk da olabilir hayatınızdaki önemli bir konuyla ilgili bir adım da olabilir. Uygulamayı düşündüğünüz tarih sizin için pek uygun değil.
Sevgiler...
Rüya Yorumcusu (17.7k puan)
yeniden gösterildi
Merhaba;
Ruhani varlıkları görmek güzeldir. Bu senin gerçek hayatta melakeler tarafından korunduğunun göstergesidir. Dualarını eksik eyleme yaratan rabbim'den herkese nasip olmaz bu. Bu aralar sanki biraz hayat telaşından dua etmeyi uutmuş gibisin. Diğer siyah olanlar ise cin. Onlarda müslüman olanlar ve olmayan diye ikiye ayrılır. Eğer sana herhangi bir baskı yapmamışlarsa rüyanda seni korkutmadıklarını anlıyorum yazdıklardan. O zaman sana Allah tarafından bir mesaj gelmiş. Dualarını eksik etme ki! Melekler seni bu cihan'da da her türlü kötülüklerden korusun kollasın.
+3 oy
Rüya Yorumcusu (17.7k puan)
Merhaba;
Ruhani varlıkları görmek güzeldir.Bu senin gerçek hayatta melakeler tarafından korunduğunun göstergesidir. Dualarını eksik eyleme yaratan Rabbim'den herkese nasip olmaz. Bu aralar sanki biraz hayat teleşından dua etmeyi unutmuş gibisin. Diğer siyah olanlar ise cin. Onlarda müslüman olanlar ve olmayanlar diye ikiye ayrılır. Eğer sana herhangi bir baskı yapmamışlarsa rüyanda, seni korkutmadıklarını anlıyorum bu yazzıklarından. O zaman sana Allah tarafından bir mesaj gelmiş. Dualarını eksik etme ki! Melekler seni bu Cihan'da her türlü kötülüklerden korusun kollasın.
+2 oy
Rüya Bilgesi (146k puan)
Meleklerden herhangi birini görmek hayra; Bir yere melek indiğini görmek, orada yaşayan insanlar için hayır ve nimete, üzüntü ve kederden kurtulmaya, çünkü melekler hem koruyucu hemde cebrail a.s vahiy getiricidir. meleklerin kötülük yapma durumu söz konusu olmadığından rüyanız tamamen hayırdır.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 44 okuma
+1 oy
0 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (3.6k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (3.6k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 60 okuma
15 Aralık 2017 Tabir kategorisinde Serkan.28 yazdı
+6 oy
1 yorum 58 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (89 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
+4 oy
0 yorum 53 okuma
29 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (69.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (3.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (3.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 42 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (3.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

53 Aktif
0 Üye ve 53 misafir
Bugün : 1255
Dün : 19264
Toplam : 9418866
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 329 e
  2. Rüya Tabircisi - 244 e
  3. Karga - 240 e
  4. Likya - 164 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 81 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...