Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
28 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-32 puan)
Rüyamda babamla bir yerde eğleniyoruz böyle havuzun içinde insanlar falan var herkes eğleniyor.  Sonra babamla yanyana dururken ay gördüm gökyüzünde yarım aydan biraz daha büyüktü. Gökyüzünde hareket ediyordu. Üzeri parlak kristallerle doluydu. Işık vardı üzerinde. Ben ne kadar güzel olduğunu söylüyordum. Sonra bana doğru gelmeye başladı bende elimi uzatıp tutmaya çalışıyordum sonra tekrar gökyüzüne yükselip avuçlarımın içine geldi. Ve 4 5 parçaya ayrıldı.  Rüyada olduğumu farkettim ve rüyada kalkıp anneme anlatacagımı söylüyordum kendi kendimeYaklaşık birer ay arayla 3 defadır rüyamda ay görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba canım;
Babanla iyi ilişkiler kuracaksın. Bekar isen güzel ve hoşgörülü bir eşe ayrıca hayırlı evlada sahip olacaksın. Şayet evli ien; sıkıntılı bir sürece gireceksin. Ancak bunu eşinin desteği atlatacaksın. Ayrıca devlet kapısında bir işin var ise olumlu sonuçlanacak.
Karabasan (-32 puan)
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Rica ederim.
+2 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Babanızla birlikte olmasını istediğiniz büyük bir beklentiniz var.Elinize beklediğiniz fırsat geçecek ancak dikkatli olup bu fırsatı elinizden kaçırmamaya dikkat edin. Rüyanız bu konuda sizi uyarıyor.
Karabasan (-32 puan)
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Rica ederim efendim.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 17 okuma
1 Mayıs Rüya kategorisinde Nuriş Karabasan (-32 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Rufuş yazdı
+1 oy
0 yorum 23 okuma
+2 oy
0 yorum 22 okuma
+5 oy
1 yorum 24 okuma
7 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 10 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Şenol yazdı
0 oy
0 yorum 31 okuma
+4 oy
1 yorum 7 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde H. gündüz yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...