Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
60 okuma
Tabir kategorisinde  
Arabamla bir yere gitmeye çalışıyorum ama neresi olduğunu bilmiyorum. Arabamı bir sokağa bırakıp ara sokaklarda yürümeye başlıyorum ama baya karanlık insanlar üstüme üstüme yürüyor gibi geliyor. Sonra korkuyorum ve arabama geri dönmek istiyorum hangi sokağa baksam zifiri karanlık hiçbirşey görünmüyor korkmaya başlıyorum. Sonra kuaföre giriyorum ama orda da ortam çok kötü sanki yasa dışı birşey yapılıyor gibi geliyor ve ordan hemen çıkıyorum. yine arabamı arıyorum yine her yer çok karanlık ve gece.
Ama sonra birden hava aydınlanıyor Çingene bir grup düğün alayı gibi birşey. Bana kadınlardan biri havluya sarılmış çiçek veriyor. Sonra arabamı nereye bıraktığımı hatırlıyorum birden uzaktan görüyorum ve uyanıyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+7 oy
Rüya Ustası (59.8k puan)  
Merhabalar,
Son zamanlarda güvendiğiniz herkes sizi yarı yolda bırakmış. Yapmaz dediğiniz herkes, her şeyi fazlasıyla yapmış olumsuz manada. Beyniniz uyarıyor sizi artık güvenme diye.
Tüm bu artıklardan kurtulduğunuzda aslında önyargıyla yaklaştığınız kişilerin sizin için tehlike arz etmediğini göreceksiniz. Biraz meditasyon tavsiye ediyorum. Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı var.
Sevgiler...
+4 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Burada arabayı kaybetmek yolunu kaybetmek gibi görünüyor. Yolunu, doğru yolu arıyorsun ama karanlıkta kalıyorsun bir süre. Bunun için dışsal değişimler işe yarar sanıyorsun ama kendi kurallarına aykırı geliyor, içine sinmiyor.

Sonra neşeli bir yol gösteriyor sana birileri ve yolunu buluyorsun tekrar.
+4 oy
Rüyazede (512 puan)  
Bazen yanlış insanlara güvenip yolumuzu kaybedip hedeflerimiz bu yönde değişebiliyor. bence hayatta ki hedeflerini tekrar gözden geçirip, güveneceğin insanları iyi seçmen gerekiyor.

ben öyle yaptım. hayatından çıkartmak istediklerini korkmadan çıkar sana yakışır olsalardı zaten mutlaka yanında olmanın yolunu bulurlardı.

***SEVGİLER***

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 42 okuma
4 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Elif   yazdı
+6 oy
1 yorum 52 okuma
15 Nisan 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (684 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 45 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde JAdaneda Karabasan (498 puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 87 okuma
19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (549 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 140 okuma
+4 oy
0 yorum 30 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Emiş   yazdı
+7 oy
1 yorum 40 okuma
29 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde sevgişimşek Karabasan (483 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 62 okuma
29 Mayıs 2019 Durugörü kategorisinde magdalena Uzman Yorumcu (27.0k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 41 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Gülben   1 yazdı
+7 oy
1 yorum 80 okuma
23 Kasım 2016 Rüya kategorisinde Bdybdy   yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...