Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
7 okuma
Tabir kategorisinde
Arabamla bir yere gitmeye çalışıyorum ama neresi olduğunu bilmiyorum. Arabamı bir sokağa bırakıp ara sokaklarda yürümeye başlıyorum ama baya karanlık insanlar üstüme üstüme yürüyor gibi geliyor. Sonra korkuyorum ve arabama geri dönmek istiyorum hangi sokağa baksam zifiri karanlık hiçbirşey görünmüyor korkmaya başlıyorum. Sonra kuaföre giriyorum ama orda da ortam çok kötü sanki yasa dışı birşey yapılıyor gibi geliyor ve ordan hemen çıkıyorum. yine arabamı arıyorum yine her yer çok karanlık ve gece.
Ama sonra birden hava aydınlanıyor Çingene bir grup düğün alayı gibi birşey. Bana kadınlardan biri havluya sarılmış çiçek veriyor. Sonra arabamı nereye bıraktığımı hatırlıyorum birden uzaktan görüyorum ve uyanıyorum :)

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Son zamanlarda güvendiğiniz herkes sizi yarı yolda bırakmış. Yapmaz dediğiniz herkes, her şeyi fazlasıyla yapmış olumsuz manada. Beyniniz uyarıyor sizi artık güvenme diye.
Tüm bu artıklardan kurtulduğunuzda aslında önyargıyla yaklaştığınız kişilerin sizin için tehlike arz etmediğini göreceksiniz. Biraz meditasyon tavsiye ediyorum. Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı var.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 9 okuma
4 Mayıs Rüya kategorisinde Elif yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
16 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (30 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (34 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Gülben yazdı
+3 oy
1 yorum 47 okuma
24 Kasım 2016 Rüya kategorisinde Bdybdy yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Emiş yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 38 okuma
25 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Hulusi yazdı
+3 oy
0 yorum 4 okuma
+6 oy
1 yorum 84 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde yagmurcini Rüyazede (190 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...