Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda top sahası gibi bir yerde düğünüm oluyordu. Takılan takılar aşırı rüzgardan üstümüzden uçuyordu. Yerden 70 80 metre civarında yükseliyordu. Yere takılan altınlar paralar düşmeye başlıyordu. Hava bir anda kararıyordu. Bende fener tutarak ışıkta beliren altınları topluyordum. Avuçlarıma sığmıyodu

2 Yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Mevcut bir iş hayatınız varsa doğru kullanmadığınız takdirde geçici olacak bazı fırsatlar var önünüzde. Altın sembolü bolluk bereketi temsil eder ama aynı zamanda geçici zevktir. Bilinçaltınız sizi dikkatli olmak adına uyarıyor. Harcamalarınıza ve planlarınıza bu anlamda dikkat edin.
Sevgiler...
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Merhaba,
Rüya da altın görmek mutluluktur. Çok hayırlı bir rüyadır. Neşe, müjdeli haberlerin işaretcisidir. Sevinç, bolluk olduğu kadar, arzu ve isteklerine kavuşacağının habercisi diyebiliriz. Rüyan hayırlara vesile olsun.
+1 oy
önce Rüya Tabircisi (4.7k puan)
Rüyada altın görmek gam ve kedere,kötü işe işarettir.Elinizde bulunan fırsatlara dikkat edin,doğru seçimler yapın.Sizi bu yönden bir uyarıya teşvik eder.Yanı sıra altın görmek rızık,ferahlık, hidayetin sembolüdür.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 14 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Şakir dede yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Ocak Rüya kategorisinde Burc Rüyazede (120 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 43 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Makbule yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde Lila yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
6 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
12 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Dilan yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 27 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...