Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bilmediğim bir yere ailecek gezmeye gidiyoruz ve ben ayakkabımin bir tekini kaybediyorum.daha sonra kardeşim bana buldum diyip bir ayakkabı eşi getiriyor başta fark etmiyorum ama sonradan benim ayakkabima benzer olduğunu ama benim ki olmadığımı görüyorum . Daha sonra 4 kardeş arama ya çıkıyoruz sonra aklımıza bir yer geliyor ama oradan bayağı uzaklastigimizi söylüyor abim bende bizimkileri alıp gelmesini biz yürüyerek oraya doğru gidecegimizi soyluyorum anlaşıyoruz ve ikişer grup halinde ayrılırken abime bir ip dolanıyor ve arabanın arkasında sürüklendiğini görüyorum ve uyandim

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Ağabeyinizin onaylamadığınız fakat kendisiyle de konuşamadığınız bazı davranışları konusunda bilinçaltınız sizi kendisiyle konuşmaya çağırıyor. Çünkü atacağı bir adım sizi de ailenizi de zor duruma sokabilir. Şimdiden konu üzerine düşünüp önlem almanızı tavsiye ederim.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 9 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde Yağmur yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
24 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Betül yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...