Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyam da yemek yiyorduk ailece sofrada annem televizyonda cinsel içerikli bir kanal açtı ve izlemeye devam etti ayrıca babama gösterip güldüler hepimizin içinde gülmeye devam ettiler. Daha sonra ben lavaboya gittim ve orda bir kız bir erkek genç yaşlarda kapıyı açıp beni izlediler ben bağırıp duruyorum ama kimse duymuyor beni içeriye gelip yaşadıklarımı anlatmaya çalışıyorum ama kimse bana inanmıyordu elimde de kırmızı ve mavi birşey vardı ne olduğunu bilmiyorum.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Bazı yaş dönemlerinde (16-25) bastırılmış cinsel duygular rüyalarımızda bu şekilde açığa çıkabilir. Anne-babanızın cinsel içerikli bir şeyler paylaşması, tuvalet gibi mahrem bir ortamda izlenmek gibi...Bunlar tamamen fiziksel ve zihinsel olgunlaşma evrelerinin doğal yansıması. Gayet sağlıklı bir bilinçaltınız olduğunu gösteriyor bu da bize :) İlla bir anlam çıkarmaya çalışmak yerine büyüdüğümüzü düşünerek memnun olalım.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 25 okuma
+2 oy
1 yorum 7 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Sümeyra yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 33 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Ülkü yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
24 Mart 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...