Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Selamın aleyküm, ben çok garip Bi rüya gördüm lütfen siz Bi açıklarsanız çok memun kalırım. Rüyamda Bi yerdeyim massage salonu gibi Bi yerde psikolog da olabilir. Bir bayanla yan odaya giriyorum bana birsey veriyor ve merak etme bunu alınca geçecek diyor. Karnımın sol tarafinda etim de Bi şişkinlik oluşuyor korkma burdan hepsi cikicak sen onları bu bardakta topla diyor elime Bi cımbız veriyor bir delik açıyor ve ordan yavaş yavaş sülükler çıkmaya başlıyor. Ben baya baya sülükleri alıp o bardağa Dolduruyorum sonra bakıyorum orası bomboş oluyor ne kan var ne birsey içi tertemiz oluyor. O bardakta sülük dolu.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
Merhaba yonca95.

Çok ince eleyip sık dokuyarak vermeniz gereken bir karar var sanki. Epeydir ertelediğiniz, sonuçlarının olumsuz olmasından endişe ettiğiniz için ertelediğiniz bir karar bu. Çok yakında zihninizde olay netleşecek ve sağlıklı bir şekilde ne yapılması gerektiğini, hangi yolun izleneceğini belirleyeceksiniz.

Sevgiyle...

(Rüyalarınızın daha sağlıklı yorumlanabilmesi için lütfen üye olunuz).

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 56 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
1 yorum 10 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 27 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 15 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde Beytullah yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 23 okuma
+1 oy
0 yorum 9 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...