Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (9.8k puan)
Merhaba ben Oğuz Şimdiden Teşekkürler ;

Rüyamda : Büyük bir otobanda kara yolunda bırakılıyorum arabalar üstüme,üstüme çok süratli bir şekilde geliyor, birisinden kurtulayım derken diğeri üstüme geliyor en sonunda baktım baş edemiyeceğim araba çarpacak ve öleceğim kendimi yere attım ve sola doğru yuvarlanmaya başladımki yolun karşısına geçebileyim ve kendimi o otobandan kurtarayım yalnız otoban kara yolu çok büyük ve tek şerit, sonra yuvarlanarak kaçmaya çalışırken bir kamyonet sanırım bana çarptı ve çok küçük bir acı hissi yaşadım ve öldüm oracıkta. Daha sonra farklı bir boyutta gördüm kendimi "Ahiret" sanırım iki "Melek" yada kişi ama ben onları görmüyorum beni sım sıkı tutmuş bana sual soruyorlar dediler ki "Ey Oğuz Senin Dinin Nedir" bende onlara dedimki "İSLAM" sonra sordular "Ey Oğuz Senin Peygamberin Kimdir" bende onlara dedimki "HZ Muhammed" onlarda tamam götürelim dediler ve benim götürüyorlar Sonra ben "Allahım ben çok günah işledim Şimdi Ne olacak dedim" sonra bir ses "Oğuz güzel olacak ama birazda kötü olacak senin için" diye bir ses duydum tam bir kapıdan içeri beni sokacaklardı rüyamdan uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 5 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 52 okuma
28 Haziran 2018 Rüya kategorisinde okyanus Rüyazede (252 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 13 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Damla Rüya Tabircisi (4.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 14 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Hatice yazdı
+3 oy
0 yorum 3 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde Kadir yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde Mete yazdı
+3 oy
2 yorum 20 okuma
28 Mart Rüya kategorisinde ilayda yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Kardelen yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
19 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
1 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Harun yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...