Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Erkek arkadaşım rüyasında evli olduğumuzu kendisinin asker olduğunu ve izne geldiğini eve gelirken bana sürpriz yapmak icin söylemediğini ve eve geldiğinde beni başka bir erkekle yatak odasında çıplak yakaladığını ve evden gittiğini görüyormuş , bu ruyayi ust uste 4 defa görmüş

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba, bence bu açık bir bilinçaltı rüyası. Erkek arkadaşınızın rüyasında net görünen bir kaybetme korkusu var. O sizi seviyor ve ya birgün mutluluğunuz, birlikteliğiniz sona ererse, ya beni aldatırsa gibi endişelere ve kıskançlığa kapılıyor belki... ve bu anınızı yaşamanıza engel olabilir. Bunu dört kere gördüğünü sizinle paylaşması da sanki bir soru ve ünlem gibi  (beni aldatmıyorsun değil mi) Şüphe duymak, sanrılarla korkularla boğuşmak zor ve yıpratıcı bir durum ve bunlardan sıyrılmasına ve saf sevgiye geçmenize yardımcı olmak için bence onunla konuşabilirsirsiniz. Güzel rüyalar.

İlgili rüyalar

+1 oy
3 yorum 26 okuma
0 oy
1 yorum 16 okuma
+5 oy
0 yorum 12 okuma
17 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Esen yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
10 Eylül 2018 Tabir kategorisinde Meltem Rüyazede (140 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde Nazlı01 Karabasan (-10 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
25 Haziran 2018 Rüya kategorisinde hüseyin özz yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
10 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Mert Duyar yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
5 Nisan Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Coşkun yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...