Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
20 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (154 puan)
Rüyamda kocaman bir odadayım ve hiç ışık kaynağı yoktu. Haliyle ortam karanlıktı ama buna rağmen ben o odadaki pantolonları net bir şekilde görebiliyordum. Pantolonlar askılarda asılıydı ve hepsi renkliydi. Hatırladığım net renkler toz pembe ve beyazdı. Toz pembe pantolona yakından bakıyorum. Rengini beğendim ama modelini (özellikle de kalça kısmını) beğenmediğim için es geçtim ve o pantolondan 2-3 tane vardı. O odada ben istediğim modelde pantolon arıyormuşum ve ararken biraz hızlıydım. Rüyanın sonunda bir bayan çıktı karşıma. Yüzünü görmedim ama elinde bana uygun bir pantolon tutuyordu. (bayanın üzerinde galiba kırmızı bluz vardı) Rengi buz mavimsiydi ve tam benim tarzımdı. Rengini de beğendim ama paçaları çok az kısaydı. Paçalarının kısa oluşunu sorun etmedim. Kadın, pantolonu daha iyi görebileyim diye kendi üzerinde tuttu. Kadını gördüğüm ve pantolonu gösterdiği yerle ilgili şöyle söyleyebilirim: Camın önündeydi ve cam boydandı. Camın birçok kısmı siyahtı. Alt kısmı saydamdı ve oradan az da olsa içeri ışık giriyordu.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Beklentilerinizin karşılanmadığı, aradığınızı bulamadığınız dönemlerdesiniz ve deneme-yanılma yöntemiyle devam ediyorsunuz. Bu durum artık sizin için yorucu ve sıkıcı bir hal almaya başlamış. Bu da bilinçaltınıza yansımış. Toz pembe ve beyaz, karşınıza çıkan fırsatları simgeliyor fakat siz bunları da elinizin tersiyle itmişsiniz ve zor olanı, mavinin açık tonu buz mavisini tercih etmişsiniz. Kadın figürü, sizi bu gayret gerektiren duruma hırs duygunuzun sürüklediğini gösteriyor. Az da olsa gördüğünüz ışık da gerçekten gayret ederseniz bu konuda amacınıza ulaşacağınızı gösteriyor :)
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 22 okuma
+3 oy
1 yorum 9 okuma
+4 oy
3 yorum 21 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde Melis yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
5 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 39 okuma
12 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (154 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 39 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-318 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 32 okuma
+4 oy
1 yorum 16 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...