Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+17 oy
178 okuma
Adams Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Hafif loş ve yeni kararmaya başlamış bir havada, ormanlık bir yerdeyim. Tek arabanın geçebileceği kadar dar bir yolda yürüyorum. Birden bire arkamdan Emel Sayın koştura koştura geliyordu. Beni neden beklemiyorsun yavaş yürüsene dercesine bana çıkıştı. Onunla beraber bir kaç adım attım sonra birden yine koşa koşa ileri doğru gitmeye başladı. Bu niye bu tarafa doğru koştu diyerek bende koşmaya başladım. Birden önümde karlar oluştu. Her yer bembeyazdı ama karların üzerinde bazı motifler oluşmuştu çok güzel görünüyordu. Klasik eski tip halıların üzerinde olan motifler gibiydi ve kırmızıydı. Allahımın kudretinden sual olmaz karın kendi içindeki göremediğimiz desenini dışarı yansıtmış dedim. Sonra Emel Sayında yanıma gelip aa burası ne kadar güzel diyip karın içinde eğlenmeye başladı. O motifler kaybolacak diye korktum ama karlar dağılmasına rağmen motiflere hiç birşey olmuyordu. O karların içinde oynarken etrafa baktım etraf birden eski türk filmlerindeki ortama dönüştü. Her yer siyah beyaz ve buğulu. Fötr şapkalı insanlar yürüyordu ve eski tip klasik arabalar vardı.

 Sonra hava birden aydınlandı ve yine aynı ormanlık yolda bu sefer bir arkadaşım vardı yanımda. Bu sefer hava çok sıcak ve güneşliydi. Arabalar ormana park etmiş piknik yapmaya gelen insanlar vardı. Çok kalabalıktı. Yanımdaki arkadaşımla birlikte bir otel yada pansiyon gibi bir yer kiralamışız ve onu arıyorduk. Ormanın içinde burayı nasıl bulacaz diye söylenirken telefondan navigasyon açıyorum. Arkadaşım navigasyonun gösterdiği tarafa doğru yürüyordu ama ben hayır gel bu taraftan gideceğiz dedim. Arkadaşım oğlum orası yanlış yol bak cihazda burayı gösteriyor dedi ama ben bu gideceğimiz yolun kestirme olduğunu söyledim. Gerçektende bir kaç adım sonra istediğimiz yere geldik. Orda bir kafede bir kaç genç oturuyordu onlara gitmek istediğimiz yerin adını söyledik ama adı hatırlamıyorum. Gençlerden birisi burda öyle bir yer yok ama şöyle bir yer var diyip başka bir yerin adını söyleyip tarif ettiler. Tamam diyip oradan giderken o gençlerden bir kızla göz göze geldik ve bana alaycı bir şekilde bakıp gülümsüyordu. Nedense bende utana çekine başımı eğdim. Tarif ettikleri yere gittik. Sağ tarafta sıralı dizilmiş tek katlı pansiyon gibi evler vardı. Önü boylu boyunca kocaman bir sahil ve masmavi bir deniz. Havada çok güzel çok güzel bir tatil yapıcaz dedim. Sonra o sahilde kumların üzerinde top oynamaya başladık. Top oynarken o kumsal birden burdan önceki o ormanlık alana dönüştü. Hafif tepelik bir yerdi ve yerlerde kum yerine 5-10 cm büyüklüğünde taşlar vardı. Biz burda top oynayamayız diyerek ordaki taşları sağa sola atıp orayı temizlemeye başladım. O taşları temizlerken biraz ileriden bir müzik sesi geliyordu oraya baktığımda 20-25 kişi halay çekiyordu. Halay çekenlerin çoğu kadındı ve kadınlar biraz kiloluydu. Bende onları elimde kamera gibi birşeyle video çekiyordum
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
sanada sözüm vardı kusura kalma yinede istersen yorum düşünceni belirt
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Aslında düşünce olarak belirteceğim çok fazla durum yok. Sadece çok net olan ve aklımda kalan karların üzerinde kırmızı motiflerin olmasıydı. Birde göz göze geldiğim genç kızın bana alaycı bakmasıydı
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
o zaman yeni göreceğin rüyanın sözünü vereyim olur mu ,bu rüyan içinde özelden kısa bir şekilde özet geçerim :)
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Pekala

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
magdalena Rüya Görüşmecisi (41.6k puan)  
Merhaba, son derece sıra dışı bir rüya... Öncelikle rüyada kar ferahlatıcı, yenilikçi, arındırıcı, estetik bir görü. İlginç olan, genelde bu ferahlık hissi ve estetik görüntü gelip geçicidir, kar erir ve yok olur. Sizin rüyanızda görünüz devam etmiş, motifler görüde kalmış. Bu yoğunlaşma gerektiren bir rüya diyebilirim, meditasyon görü anları gibi. Bu kısmı özellikle ilgimi çekti, yorum paylaşmak istedim. Müjdeli rüyalar.
magdalena Rüya Görüşmecisi (41.6k puan)  
Evet kar temizlik ve şifa, belki belli birşeyden arınmak için yol açıyor tin size.
+2 oy
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Gördüğüm en ilginç rüyalardan birisi oldu açıkçası. Umarım güzel anlamları vardır. Yorumunuz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 121 okuma
asiya 29 Haziran 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (14.8k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 110 okuma
Mlkkk 21 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Mlkkk Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 245 okuma
yok 19 Haziran 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (16.5k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 265 okuma
Adams 9 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 115 okuma
Hope 19 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 84 okuma
01 adanali 10 Mart 2020 Rüya kategorisinde 01 adanali Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 108 okuma
Ceyda3877 7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ceyda3877 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 90 okuma
Bibliophiles 13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Bibliophiles Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 115 okuma
+1 oy
2 yorum 116 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 145 okuma
Yaren1989 14 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (46.7k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

150 Aktif
0 Üye ve 150 misafir
Bugün : 2062
Dün : 13780
Toplam : 41742462
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...