Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+22 oy
117 okuma
Ruyadede Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (186k puan)  
düzenledi
Değerli site üyeleri,

Bir yılı aşkın bir süredir "ruyadaruya" sitesinde yorum yapmaya çalışıyorum.Bu süre zarfında gerek site akışında gerek ise özel mesajlar ile sanırım 700'e yakın rüyayı yorumlamaya ayrıca tüm yorumların  hem kendi içinde hem de rüyayı yazan kişiye "özel" olmasına özellikle dikkat etmeye çalıştım.Ancak son zamanlarda yoğun bir döneme girdiğim için artık günlük rutinim haline gelmiş olan siteye girmek ve rüyaları okumak bir yana etiketlendiğim rüyalara bile bakmakta zorlanıyorum.Dolayısı ile üzülerek de olsa bugün itibari ile yorumlama faaliyetlerime son veriyor ve siteye veda ediyorum.

Bu süreç içerisinde gerek rüyalarında beni etiketleyerek,gerekse yaptığım yorumlara düşünceleri ile katılan,eleştiren ve bu katkıları ile yorumlama becerilerimin gelişmesine etki eden herkese , site yönetimine ,özel olarak ise süreç boyunca desteklerini esirgemeyen nazik yorum ve düşünceleri  ile yorumlama sürecimi daha kaliteli hale getiren Sayın Mustafa Harputi bey'e ,Karga'ya ,Yaren'e ve Üstat_Simuy_Alaca'ya teşekkür ederim. Süreç içerisinde eğer bilmeden,istemeden haddimi aştım  ve yaptığım yorumlar ile yine  bilmeyerek dahi olsa  kırdığım,incittiğim, yanlış yönlendirdiğim olası herkesden haklarını helal etmelerini dilerim.

Son söz olarak;

Elimden geldiği kadar yapmış olduğum yorumların zaman içerisinde geriye dönüp bakıldığında hem rüya yorumu ile ilgilenen yeni yorumcuların  hem de yorumunu yaptığım rüya sahiplerinin gerek rüyaya  gerekse yorumlama tekniğine bakışlarında farklı  bir yere sahip olmalarını ümit ediyorum.

Selamlar...
Tiryad Karabasan (819 puan)  
Üzüldüm, dedem Allah yolunu açık etsin yorumlarını asla unutmayacağım.
Nida nida Rüyazede (1.5k puan)  
Teşekkur ederiz emekleriniz için
Ruya.ci Rüyazede (1.3k puan)  
Teşekkūr ederiz yorumlarin icin .
saga Rüyazede (1.9k puan)  
Ne oluyor anlamadim.Herkes siteye veda ediyor.Üzücu bir durum.Iki gün önce yazılmış ben daha yeni gördüm.Mustafa hocamda bugün veda etmiş.Ne diyebilirim bilmiyorum.Çokca rüya yordurduğum iki kişinin vedasi üzdü.Rabbim gönüllerinize göre versin inşallah ikiniz içinde en güzeli olur.Nasip her şey.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
bu güne kadar vermiş olduğunuz emekleriniz için teşekkür ederim. hem kendi adıma hemde site adına.  elbetteki herkesin kendi hayatı üzerinde yoğunluğu olacaktır benimde var ve ramazanda ayrılmayı planlıyorum. dolayısı ile bu konuda herkese hak vermek  gerekiyor. anlayış göstermek gerekiyor. gerçek hayatında başarılar huzur ve mutluluk dilerim tekrar tekrar teşekkür ederim.
+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Rüyadede, yorumlarınızı özleyeceğiz. Rüyalar aracılığıyla sizi tanımak çok değerliydi bizim için. Site olduğu sürece yorumlarınız kalıp yol göstermeye devam edecektir. Kapımız her zaman açıktır size. Yoğunluklarınız arasında arada uğramanızı şahsen çok isterim. İşlerinizde başarılar. Yardım edebileceğimiz konularda da her zaman hazırız bilmenizi isterim.

Her şey için teşekkürler
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Gitmenize üzülüyor , yaptığınız yorumlar değerli ve kıymetli yorumlardı almış olduğunuz karara saygı duyarak hakkınızda hayırlısı olmasını diliyorum bizleri ve siteyi ziyaret etmenizi de isterim .
+2 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (162k puan)  
Yorumlarınız bize ilham kaynağı oluyordu. Uzun ve detaylı yorumlarınızı okumak haz veriyordu. Emekleriniz ve kattıklarınız için teşekkür ederiz. Bayrağı bizim devralmamız gerekiyor artık sanırım.

İlgili rüyalar

+18 oy
3 yorum 95 okuma
mustafaharputi 4 Nisan Bilgi kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+14 oy
3 yorum 122 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 39 okuma
+16 oy
2 yorum 50 okuma
+17 oy
1 yorum 27 okuma
+16 oy
1 yorum 53 okuma
+16 oy
1 yorum 64 okuma
+22 oy
13 yorum 268 okuma
+12 oy
5 yorum 166 okuma
mustafaharputi 25 Ocak 2020 Bilgi kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 57 okuma
+4 oy
1 yorum 33 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...