Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
38 okuma
Tabir kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)
düzenledi
Rüyalarım birbirleri ile bağlantılı mi bilmiyorum ama farklı rüyalar gördüm. Bilinçaltı da olabilir bazı kısımları.
-Rüyamda uygulama sınavım varmış (bu yakın zamanda da var) ama ben geç uyandığım için sınava az bir süre kalmış. Hızlı hızlı hazırlanmaya başladım. Aynaya baktım ve dudağımın üstündeki tüyleri almadığım gördüm. Odamdan hazır, pembe renkte olan yüz ağdasından bir çift aldım. Başta sprey yağından alacaktım ama mendilini almayı tercih ettim. Hızlıca devam ettim ve beyaz uygulama önlüğüm ile siyah  deri montumu çıkarıp koltuğa koydum. Beyaz önlüğüm kırışıktı. "Ütülemem gerekiyor yoksa hocanın karşısına nasıl çıkarım?" dedim ve ütüyü taktım fişe. O esnada koltuğun kenarında kırmızı bir elbise gördüm. Önce komşu için onun ütülenmesi gerekiyormuş. Ben de itiraz ettim.
Evden çıktım ve okulun laboratuvar kısmına geldim. Oraya doğru giderken önlüğümle deri montumu almadığımı fark ettim. Sınav da başlamış zaten. Sınava daha alınmamış arkadaşlarımın üzerinde beyaz önlükleri vardı. "onlar girmedilerse sıra bana gelmemiş demektir" dedim ve kendimi rahatlattım. Sınıftan bir kıza sordum "sıra bana geldi mi? Önlüğümü unutmuşum " dedim. "Hayır, daha sıra sana gelmedi" dedi ama bunu derken çenesinde bir anormallik olduğunu fark ettim. Rahat konuşabildi ama o anormallik vardı. "Bari taksiyle gideyim de hemen alayım" dedim ama sonra, önlüğüm ile deri montumun yakın arkadaşımda kaldığını fark ettim. Oysa ki benim evimdeydi. (o arkadaşım gece benim kalbimi kırdı biraz o yüzden rüyama girmiş olabilir.) evime geldiğimde ona önlüğüm için mesaj attım, saat 09:52 idi. Hemen gördü mesajımı.
Uygulama sınavından sonra hocamız bizi sınav esnasında videoya almış aslında ve bunu YouTube'da paylaşmış. Video 11 saatmiş. "Sınav bu kadar mı sürdü cidden?" dedim.
-Sağ elime beyaz hastane eldiveni taktım.
-Lise zamanlarındaymışım rüyamda (şu anda üniversite öğrencisiyim) lisedeyken büyük çoğunlukla sabahın karanlığında yola çıkıyordum. Rüyamda da öyleydi. Üzerimde kırmızı montum vardı. Lisede okula giderken başka yoldan gidiyordum ama rüyamdaki farklı bir yoldu. Otobüs biraz ilerledi sonra indim ve yürümeye başladım. (kırmızı montu gördüğüm için size şu detayı vereyim. Lise zamanında başka bir erkek vardı ama olmadı aramızda bir şeyler)
-Üniversite zamanındayım şimdi ve bir masada arkadaşımla oturuyorum. Okula fazlasıyla güneş ışınları giriyordu bu yüzden okulun içi aydınlıktı baya. (okulun için değişikti yani gerçek hayattaki okuluma alakasızdı ama daha iyiydi. Mesela okulun kapısı dönen kapıydı rüyamda.) Önümüzde kırmızı kaplı bir defter vardı ve o arkadaşımındı. Arkadaşım yanımdan kalktı ve masada tek kaldım. O esnada, şu anda hoşlandığım çocuğun yakın arkadaşı okula girdi. Üzerinde beyaz gömlek, altında da siyah kumaş pantolon vardı. Normalde kilolu ama rüyamda biraz zayıftı bu yüzden fiziken daha iyi görünüyordu. Beni gördü kendisi. Ben de onunla göz teması kurmak istemediğim için elime kırmızı kaplı defteri aldım. İnceliyordum. Kafamı kaldırınca, o arkadaşının yanıma kadar geldiğini gördüm. Benimle konuşmak istediğini ama çekindiğini anladım. O esnada yanına onun bölümünden bir kız arkadaşı geldi. Benimle konuşamadı bu yüzden. (aramızda birkaç aksilik oldu ilgi duyduğum kişiyle ve ben bunu beklemiyordum. Bana karşı ilgisi var ama artık bundan da emin değilim.)
Rüya uzun oldu kusura bakmayın. Benim rüyalarım hep uzun oluyor. Ve yorumlarınızı beğeniyorum :) teşekkürler şimdiden

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Bildiğim kadarıyla üniversitelilerin final dönemi (Fakülteden mezun olalı 14 sene oldu da :)
Böyle dönemlerde bu tarz karışık, detaylı ve bol problemli rüyalar gördüğümü hatırlıyorum. Ana sebep beynimizdeki kaygının böyle zamanlarda yüksek seviyelere ulaşması. Sınavlara, derslere yetişememe, başarılı olamama, geç kalma gibi endişeler. Şimdi gelelim sembollere;
Uygulama sınavı olarak bahsettiğiniz dersle ilgili epey kaygınız var. Beyaz, pembe, kırmızı ve siyah renklerle yorumlarsak bu sınav zorlu geçse de başarılı olacaksınız. Bununla ilgili kaygınızı azaltın.
Ağız şeklinin garip olduğunu gördüğünüz arkadaşınız sizin için uyarıcı. Özellikle son dönemlerde sizden laf almaya çalışanlar varsa dikkatli olun. Sizi engellemeye, kıskanarak enerjinizi düşürmeye çalışanlar var.
11 saat süren sınav da yine bitmek bilmez bir sınav kaygısını gösteriyor. Bunu hem eğitim hem de sosyal hayatımız için düşünebiliriz. Karakter olarak biraz tezcanlı olduğunuzu düşünüyorum. Çabuk heyecanlanan, çabuk üzülen, çabuk sevinen... Bu mizacınızın da olaylara bakışınıza etkisi var elbette.
Lise döneminde kırmızı, ünv döneminde siyah mont giymeniz beyninizin size "büyüyorsun" mesajı. Bunu da ciddiye alın.
Okulun fiziki yapısındaki olumlu değişimler, bundan sonrasında eğitim hayatında daha başarılı günler yaşayacağınıza işaret. Hoşlandığınız kişinin yakın arkadaşındaki fiziksel değişimler de aşk hayatınızdaki olumlu yeniliklerin habercisi.
Yorucu ama bol bol olumlu mesajlar veren bir rüya. Her şey gönlünüzce olsun.
Sevgiler :)
Rüyakar (3.3k puan)
yeniden gösterildi
Erkek arkadaşı yanıma yavaş yavaş geldi ve benden çekiniyor gibiydi. Buna rağmen konuşmak istiyordu bunu anladım. Böyle görmenin sebebi nedir? Yorumunuz için de teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 40 okuma
+6 oy
1 yorum 48 okuma
+5 oy
2 yorum 55 okuma
+5 oy
1 yorum 24 okuma
+5 oy
1 yorum 48 okuma
13 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
11 Ağustos Bilgi kategorisinde roselinee2 Rüyazede (207 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 46 okuma
7 Haziran Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (120k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 48 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde şule Rüyazede (224 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
20 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-5,001 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

86 Aktif
4 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14588
Dün : 19792
Toplam : 9493350
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...