Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda biri balkondan düşüyor.  son katta (5. Katta) balkonda oturuyoruz 4 kişi. Bunların ikisini gerçek hayatta tanıyorum  balkondan düşen kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum fakat rüyamda samimiyiz. Balkon biraz eğimli gibi. Ben düşmekten çok fazla korkuyorum içeri geçelim diyorum. Geçiyoruz. Balkonda telefon falan birşeyler kalıyor. O kişi ben korktugum için balkona almaya çıkıyor. Sonra bakıyoruz balkon eğimli olduğu için kayıyor bir şekilde  ve balkona elleriyle asılı kalıyor sonra tutamıyoruz düşüyor. Birde cok fazla kilolu biri oluyor.  Düştüğünde içeri geçip oturuyoruz o sırada aşağıya düştüğü ses geliyor. Yanımdakiler umursamıyor ben çok üzülüyorum kahroluyorum ambulansı arıyorum falan. Aşağı iniyorum o düşen kişi yok. Kendi Arabasına binip gitmeye çalışmış oluyor. Biraz ileride buluyoruz ve yanına gidiyoruz arabadan inip bize sarılıyor her yeri kırılmıs. Geliyor bana sarılıp ağlıyor. Sonra ambulans geliyor. Devamı yok uyandım. Cok fazla etkilendim üzüldüm bu rüyadan. aydınlatırsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (18.5k puan)
Canım senin bilinçaltındaki kaygı ve endişeli ruh halin olarak değerlendirebiliriz bu rüyayı.
İçinden çıkamadığın kimi durumlara, bulunduğun konumunu kaybetme korkusu, benzeri şekilde sahip olduklarını elinde tutamama gibi yerli yersiz sıkıntılar. Hayırlara vesile olsun. Ani yenilgi,ani başarısızlık olarak yorumlayabilirim.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 29 okuma
+3 oy
1 yorum 16 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
24 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Ergül yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
4 Temmuz Rüya kategorisinde Hayrettin yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
31 Mayıs Rüya kategorisinde Snf Rüyazede (159 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 14 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Ismail yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde Tuba kaya yazdı
+7 oy
2 yorum 20 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Tabir-i Rüya Rüya Tabircisi (5k puan) yazdı
+4 oy
4 yorum 24 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

68 Aktif
8 Üye ve 60 misafir
Bugün : 9042
Dün : 16178
Toplam : 9442829
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 517 e
  2. Rüya Tabircisi - 346 e
  3. Karga - 283 e
  4. Likya - 221 e
  5. Prenses789 - 153 e
  6. Adams - 120 e
  7. sonsuz - 89 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...