Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda biri balkondan düşüyor.  son katta (5. Katta) balkonda oturuyoruz 4 kişi. Bunların ikisini gerçek hayatta tanıyorum  balkondan düşen kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum fakat rüyamda samimiyiz. Balkon biraz eğimli gibi. Ben düşmekten çok fazla korkuyorum içeri geçelim diyorum. Geçiyoruz. Balkonda telefon falan birşeyler kalıyor. O kişi ben korktugum için balkona almaya çıkıyor. Sonra bakıyoruz balkon eğimli olduğu için kayıyor bir şekilde  ve balkona elleriyle asılı kalıyor sonra tutamıyoruz düşüyor. Birde cok fazla kilolu biri oluyor.  Düştüğünde içeri geçip oturuyoruz o sırada aşağıya düştüğü ses geliyor. Yanımdakiler umursamıyor ben çok üzülüyorum kahroluyorum ambulansı arıyorum falan. Aşağı iniyorum o düşen kişi yok. Kendi Arabasına binip gitmeye çalışmış oluyor. Biraz ileride buluyoruz ve yanına gidiyoruz arabadan inip bize sarılıyor her yeri kırılmıs. Geliyor bana sarılıp ağlıyor. Sonra ambulans geliyor. Devamı yok uyandım. Cok fazla etkilendim üzüldüm bu rüyadan. aydınlatırsanız sevinirim.

1 yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Canım senin bilinçaltındaki kaygı ve endişeli ruh halin olarak değerlendirebiliriz bu rüyayı.
İçinden çıkamadığın kimi durumlara, bulunduğun konumunu kaybetme korkusu, benzeri şekilde sahip olduklarını elinde tutamama gibi yerli yersiz sıkıntılar. Hayırlara vesile olsun. Ani yenilgi,ani başarısızlık olarak yorumlayabilirim.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
24 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Ergül yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Ismail yazdı
+4 oy
2 yorum 10 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Tabir-i Rüya Rüya Tabircisi (4.9k puan) yazdı
+3 oy
4 yorum 12 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 8 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Gelissa Rüyazede (160 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 58 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...