Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
26 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (85 puan)  
Rüyamda eski sevgilimi gördüm yolun karşı tarafında o ve çalıştığı yer var. Rüyamda da çalıştığı yerin önünde gördüm. Normalde başka bir şehirde bana uzak. Beni ilk başta görmüyor ben ona bakıyorum yanımda da kuzeni var. Kucağında büyük bir yunus balığı var dik bir şekilde tutmuş balığı kendi boyu kadar ama balık hareket etmiyordu. Daha sonra ben mesaj attığım zaman beni fark ediyor ve bana bakıyor. Daha sonra yanımızda duran iki tane adam var kendi hallerinde yan yana konuşuyorlar. Eski sevgilim erkeklerden birine prenses diye laf atıyor. Adam gülüyor hiçbir şey demiyor. Yanlış anlaşılma oldu diye düşünüyor. Daha sonra yolun sağ tarafı yokuş aşağı iniyor ve eski sevgilim de bisiklete biniyor. Yokuş aşağı inerken iyice hızlanıyor bende arkasından bakıyorum. Daha sonra duramıyor ve bodoslama giriyor insanlara, arabaların arasına. Yolun sağ tarafında da yemek pişiren Çinli insanlar gördüm. Buna yemek fırlatmaya,sinirlenmeye başlıyorlar. Önlerinde kocaman kazanlar var sırayla dizilmişler yolun kenarına ve kepçe ile eski sevgilime yemek suyu fırlatıyorlar sinirden.
Anlamı nedir yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
birincisi zihninin bir yerlerinde eski sevgilin kalmışki rüyana hala giriyor, ikincisi bir kısmet bulup elinden kaçırmanın yansıması olabilir.üçüncüsü kendi kararlarını doğru veremeyip kontrolsüz yada hatalı kararlarla verdiğini düşünmen olabilir. normalde eski yerinde çalışması çalışması geçmişe takıldığın bir konu olabileceğii, yunus balığı belki onun içn bir kısmeti ama verimsiz olduğunu düşündüğün bir kısmeti işaret etsede yunus balıkları iyi kıameti gösterebilir onun için. adamdan sonra yokuş inmesi onun birilerinden etkilenerek, derin duygulara kapılması yani duygusal anlamda iniş derinlik başarısızlık gibi,kontrolsüz bir yaşamı olabileceğini gösterir. hatta bunları sende düşünüyor olabilirsin.çinlilerin yemek fırlatmaları eski sevgilinden eziyet gören ve tepki veren birileridir.
Şanslıxkelebek Karabasan (85 puan)  
Onun girdiği olumsuz durumlarda benimle ilgili bir şey var mı peki ?
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seninle ilgili olumsuzluk diyemem ama onun hakkındaki düşüncelerin onun olumsuz bir yola girdiği yönünde oabilir tabi olumsuz yola girmesi gerçektede olma ihtimali vardır. sana bağlanabilecek nokta karşıdan ona bakınca onun yoldan çıkması bisikletle başaşağı gitmesi oluyorki buda senin düşüncelerini ön plana çıkarmış gibi rüyanda

İlgili rüyalar

+7 oy
5 yorum 89 okuma
Fearless 9 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (475 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 78 okuma
13 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+5 oy
4 yorum 87 okuma
+4 oy
1 yorum 236 okuma
Kybusraa 5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Kybusraa Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+18 oy
1 yorum 57 okuma
Aries_libra_ 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 58 okuma
furkan47 18 Nisan 2020 Rüya kategorisinde furkan47 Karabasan (868 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 59 okuma
danla 14 Ocak 2020 Rüya kategorisinde danla Karabasan (946 puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 73 okuma
Zeynel45 28 Mart 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 66 okuma
+10 oy
2 yorum 60 okuma
+7 oy
1 yorum 50 okuma
Kdjkdj 15 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Kdjkdj Karabasan (938 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...