Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde
3 aylık bebeğime hayırlı olsun amacıyla iş yerimden iki kişi ziyarete geliyor .onlarla hoş beş ettikten sonra bakıyorum ki koltuğun üzerinde oğlumun ismi yani Yekta yazıyor ve altında Hz. Muhammed yazıyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (5.2k puan)
Merhabalar. Rüyanızda size gelen misafirler tanrı misafirleridir. Birine yardım etmemizde fayda var. Erzak yardımı olabilir veya başka bir yardım olabilir. Birinin size ihtiyacı var demektir bu. Peygamber vesilesiyle Rüyada size bu iletilmiş. Eğer oğlunuza hediye getirdilerse birine erzak yardımında bulunun. Eğer hediye getirmedilerse de manevi olarak birinin sizin varlığınıza ihtiyacı var. Oğlunuza uzun ömürler diliyorum. Umarım mutlu huzurlu bir ömrü olur. Hayırlı günler. Teşekkürler.
+1 oy
Rüya Bilgesi (152k puan)
Size bir söz veren biri varsa bu sözünü yakında tutar. Bir süredir haber beklediğiniz kişiden haber gelir ve sonunda istediğiniz şey gerçek olur. birinden gelecek önemli bir habere yorumlanır. Bu haber sizi çok mutlu edecek birinden olabilir.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 22 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Snf Rüyazede (242 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde Zeyneb Rüyazede (201 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 11 okuma
18 Temmuz Tabir kategorisinde qwert Rüyazede (79 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 33 okuma
15 Temmuz Rüya kategorisinde Deniz Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
29 Haziran Rüya kategorisinde Tugra Rüyazede (107 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 47 okuma
24 Haziran Rüya kategorisinde Arşiv Rüyazede (540 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
19 Haziran Rüya kategorisinde Deniz Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 44 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
0 yorum 20 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

98 Aktif
2 Üye ve 96 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 516
Dün : 17747
Toplam : 9497024
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...