Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
77 okuma
Tabir kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)
Önce size kendimle ilgili bilgileri vereyim. Üniversite öğrencisiyim. Kızım. İlişkim yok ama bir erkeğe karşı boş değilim. O da bana karşı boş değil ama ona adım atınca, o birden geri çekildi. Beni çok şaşırttı. Bu yüzden günlerdir düşünceli ve üzgünüm. "madem hoşlanıyor neden geri çekildi?" diyebilirsiniz ama birçok şey yaşandı. Arkadaşlarımız bile biliyor. Ben de şaşkınım zaten neden böyle oldu diye. O kişiyle alan dışı derste gördük birbirimizi ve rüyamda bahsedeceğim ders ve saati alan dışı derstir.
Rüyamda Üniversitedeki dersime gidecekmişim bu yüzden hazırlanmaya başlamışım. Saat 11:47 idi ve benim o günkü dersim normalde 11:50'de başlıyor. Ben yine de rahat bir şekilde üstümü giyinip banyoya gittim ve saçlarımı yıkayıp beyaz havluya sardım. Aynaya bakmaya başladım. Üzerime beyaz bluzumu giyinmişim. Makyaj yapmayı düşündüm ama yüzümdeki tüyleri almadığımı fark ettim. Çenemdeki tüyler kalın değildi ama belirgindi hafiften. Aynaya daha yakından bakıyorum. Sol kaşımın altında çizik şekilde yara vardı. "herhalde uyurken tırnağımla çizdim" dedim. Aynadan biraz uzaklaşınca boynumda da 2-3 tane etrafı kızarmış yaralardan olduğunu gördüm. Şaşırdım.
Üniversiteden arkadaşımla marketten çıkıp okula doğru gidiyordum. Onun elinde kornetto vardı ve dondurmasının üzerindeki sos kırmızıydı. Bir ısırık aldı ondan. Zaten ben bu rüyadan önceki gece yine kırmızı dondurma görmüştüm ve ısırmıştım ama belirgin değildi pek.
Yine alan dışı dersteydim rüyamda. Bu sefer yanımda ilkokul arkadaşım vardı. Arkadaşım ders sonra bana "ders boyunca hep seni izledi. Hiç kaçırmadı bakışlarını" dedi. Bu bakma olayı, benden geri çekildikten sonra olmuş.
İki kız arkadaşı rüyamda benimle konuşuyorlardı onunla konuşayım diye. Bu kısım bilinçaltımın rahatlatması olabilir ama.
Şimdiden teşekkürler ve geçmiş olsun.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Uzman Yorumcu (32.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Ne kadar kompleks bir rüya, her şeyden biraz var, her şey iç içe.
Bilinçaltı da var mesajlar da.. Genelde rüya negatif ise yorum yapmam ama sonucu sizin için hayırlı o sebeple uyarıcı olmak adına yorumlayacağım.
Hoşlandığınız çocuktan hiç güzel elektrik alamadım malesef. Pek sizin denginiz biri değil. Bi ilişkiniz olması halinde sizi üzecek ki rüyanız da öyle çıkmış.
Siz bilinçaltınızla o kişiye hazırsınız, zihniniz sürekli onunla meşgul, enerjinizi ona harcıyorsunuz sürekli bu sebeple evren sizi uyarma ihtiyacı duymuş.
Bu kişi sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor, ilginizin farkında, ilgilenmeniz hoşuna gidiyor, hatta sizin hakkınızda sağda solda konuşuyor bile olabilir.
Bir kadının çenesinde tüy görmesi asılsız dedikodularla uğraşacağı anlamına gelir.
Siz bunları duyacak hatta size değer vermediğini göreceksiniz. Hatta başka biriyle bile görebilirsiniz. Kaş altında ve boğazdaki yaralar da buna işarettir. Göreceğiniz ve söyleyeceğiniz bir şeyler olacak. Bunlar sizi üzecek. Dondurmayı da başka birine ilgisi olduğuna yorumladım. Derse geç kalmak, koşturmak vs de hem hayat koşturmacası içinde kendinizi unuttuğunuza hem de alacağınız bir hayat dersi olduğuna yorumlanır.
Ama duş ve beyaz havlu arınmayı bu hoşlantının üzüntüsünden kurtulacağınızı gösteriyor.
Temkinli olun, o kişiye pek güvenmeyin. Güzel haberlerinizi almak dileğiyle..
Sevgiler

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 17 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde abidin_kalender@hotmail.com yazdı
+7 oy
4 yorum 83 okuma
4 Haziran Bilgi kategorisinde Karis Uzman Yorumcu (32.8k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 99 okuma
+2 oy
1 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-5,001 puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 26 okuma
+2 oy
2 yorum 28 okuma
24 Haziran Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (22 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-82 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 17 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 51 okuma
11 Mayıs Bilgi kategorisinde Karis Uzman Yorumcu (32.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

91 Aktif
6 Üye ve 85 misafir
Bugün : 14766
Dün : 19792
Toplam : 9493528
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...